Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mexel

    veterán

    válasz fatal` #21882 üzenetére

    Annál sokkal többet is :) A régivel az volt a gond, hogy pl felugró ablakoknál, vagy pl indapasnál, stb nem működött, vagy ha változott valamit az oldal akkor már nem léptetett be. Ez szépen beléptet, sőt ha több helyen is be lehet lépni egy oldalon akkor rá lehet venni hogy azt töltse ki. Egyetlen hátránya, hogy fut a háttérben a roboform, és ha kilépek a böngészőből akkor fut tovább. Ami tetszik hogy nem tart tovább és nem kell több gombnyomás mint a gyári jelszókezelőnél. A firefoxban még jobban meg lehet csinálni, mert ott valamiért jobban testreszabható aza sáv (nem tudom mi a neve) ahol a bővítmények ikonja van. Nekem eddig nagyon tetszik, profin kezeli a beléptetést. Alapból nem ingyenes, de az ingyenes verzióját érdemes kipróbálni. Eddig csak azért nem használtam mert nem tudtam rendesen beintegrálni az operákba, de most már jó. Az is tetszik hogy pl a jelszavas oldalakat külön lehet listázni, és ha ott ráklikkelek automatikusan odavisz és belép. Sok egyebet is tud, nyomtatvány kitöltés stb. Több féle titkosítás, és a profil hordozható. Van egy hordozható verziója, azzal megpróbálom még összehozni, bár ez így is jó. Kölön lehet beállítani hogy melyik jelszó legyen védett, melyik nem stb. Ha szükséges akkor lehet online is szinkronizálni ha regisztrál az ember, de enélkül is megy. Sokkal jobb lett így az opera 19-em, de most a 12-esnél is kikapcsoltam a gyári jelszókezelőt, csak ez megy :)

    Kár hogy nem tudom mozgatni az ikonját a felső sávon :(

    Amit sajnálok, hogy a mai internetfüggő világban egyszerűen nincs egy igazán jó böngésző. A legkülönfélébb programok léteznek millió változatban, de nincs egy olyan jó böngésző ami mindent tudna. A régi opera tudása nagyon jó volt, bár voltak hiánnyosságai. ha az újba valóban beleépítenének sok mindent a régi tudásából akkor jó lehetne. Csak nagyon lassúak. Most próbálom használni, és megszeretni mert gyorsabbnak tűnik mint a régi. A fülek kezelése és jó pár apróság viszont nagyon gáz még. Most egyszerre használom a kettőt. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák