Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LonGleY

    veterán

    válasz #27441408 #20875 üzenetére

    Nyilván...

    Mivel megszerettem bizonyos feature-öket, így bármikor váltok, ha valahol ezeket a funkciókat megkapom és kialakul a komfortérzet. :] Egyelőre az új Opera és a Chrome/CoolNovo ugyanolyan esélyekkel indulnak.

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz #27441408 #20875 üzenetére

    Ez szerintem nem igazán így van..persze vannak fanatikus felhasználók, akik annak ellenére sem használnak más programot, ha az jobb, kényelmesebb, használhatóbb a megszokotthoz képest.

    Viszont relatíve kevesebben vannak azokhoz képest, akik az előbbinek épp az ellenkezőjét vallják. Miszerint, akkor használnak egy programot, ha az számokra kényelmesebb, jobb, használhatóbb mint hasonló társai.

    Nyilvánvaló, hogy mindenkinél más preferenciák számítanak, így itt sem lehet általánosítani.
    Na meg ugye, mi van akkor, ha egyik versenytárs sem nyújt többet a másiknál egyéni preferencia alapján. Itt jöhet képbe az érzelmi vonal

    Én elég rég óta Opera-t használok annak ellenére, hogy voltak/vannak oldalak, melyek nem úgy jelennek meg vele ahogy kellene. Szerencsére nagyon kevés ilyen oldallal futok össze, de oda meg pontosan megfelelő az aktuális IE. Mivel Opera-ból max. két kattintással el lehet érni a problémás oldalt IE alatt (nagyon kivételes esetben csak címsor másolással), így igazából ez sem probléma számomra.

    A blink-es opera viszont sokkal több negatívumot jelent számomra, mint pozitívumot, így egyelőre 12.xx-et használok...még egy darabig. Szerencsére nem kell kapkodjak, még működik rendben a "jó öreg" presto motoros böngésző. Közben meg ugye kalapálják a blink-est. Majd, ha a pozitívumok többet nyomnak a latban számomra, mint a negatívumok, akkor jöhet esetleg a váltás.

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák