Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Penge_4

    veterán

    válasz Sk8erPeter #19764 üzenetére

    "Kíváncsi vagyok, mondjuk úgy 5 év múlva rájönnek-e, hogy mégsem ártana valami minimális egyediség, és nem biztos, hogy jó az, hogy egyenruhát adnak rá az összes böngészőre."

    Komolyan mondom, olyan triviális funkciókról kell vitatkozni a fejlesztőkkel, mint a könyvjelzők létjogosultsága, tényleg úgy érzem magam, mint ezen képregény "főhőse". És ezen már annyira nem tudok nevetni sajnos. :(

    "bemutató videót, ami egyébként profi és igényes, de az meg hihetetlenül nevetséges"

    Cousin333 magyarázta bele, hogy rejtett jelentéssel bír, miszerint kinyílik az ejtőernyőjük. Én meg válaszoltam rá, hogy attól még a kinyílt ejtőernyő is csak a mélybe visz, csak lassabban, mint a gravitáció. ;] Ki hogyan értelmezi...

    "Ettől még valami kevésbé radikális váltással, némi finomabb átmenettel, vagy legalább bizonyos feature-ök kilátásba helyezésével lehet, hogy kevesebb power usert vesztettek volna."

    Nem a radikális váltással van a baj, hanem a közlésformával, hozzáállással és az új irányvonallal. Egyébként meg eddig is a power userek tartották fenn, mert marketingjük 0 volt. Ők tették fel nagymama, nagypapa, öcsi, hugi és Fifi kutya gépére is. Most majd a Firefoxot vagy a Chrome-ot fogják feltenni... Vagy az IE10-et, amit fel se kell tenni.

    (#19767) LonGleY: Azzal aztán ki lehet. Mintha a Trabantba való illatosítót és üléshuzatot hoznák fel példaként arra, hogy "A lehetőségek korlátlanok. Akár automataváltót, fedélzeti számítógépet és szervokormányt is rittyenthetsz hozzá ezzel az eszközkészlettel." Firefoxnál még megállja a helyét ez az érvelés, de a Chrome-os kiegészítők buták és szénné vannak korlátozva. Se belső lapokon nem működnek, se a program mélyebb működésébe nem engednek belenyúlást.

    [ Szerkesztve ]

  • dqdb

    Topikgazda

    válasz Sk8erPeter #19764 üzenetére

    naivan még reménykedtem
    Lassan kijózanodhatsz.

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Új hozzászólás Aktív témák