Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Badman 4ever

    őstag

    válasz LonGleY #19187 üzenetére

    (#19182) Penge_4: Öngyilkos merénylet? Ez volt az egyetlen, amivel életben maradhattak, a Presto-val már jó ideje nem tudta tartani a lépést. Én is ős-Operás vagyok, és rendkívül érzékenyen érintenek a változások, de nem kéne baromságokat összehordani, azért mert nem nálad váltott be minden reményt elsőre egy TESZTverzió.

    Penge nincs egyedül, a Desktop Team bejelentő hírére reagáló több, mint 1000 hozzászólás háromnegyedében azon vannak fennakadva az emberek, hogy nem tetszik nekik az új verzió.

    A másik, hogy a fejlesztők egyenesen kijelentették, hogy rengeteg funkciót nem fognak átemelni a 12.x vonalból.

    [ Szerkesztve ]

    Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

  • Penge_4

    veterán

    válasz LonGleY #19187 üzenetére

    "azért mert nem nálad váltott be minden reményt elsőre egy TESZTverzió."

    Nyilván elolvastad a Desktop Team-en a fejlesztői kommenteket és a Twitteren is és ebből vontad le ezt a felettébb helytálló következtetést, miszerint ez egy tesztverzió és a végleges majd merőben el fog térni.

    A valóság viszont az, hogy ez egy feature complete béta. Átállnak rolling release-re ők is, tehát szarják majd a verziószámokat (már küszöbön a 16) és lesz bennük pár apróbb módosítás, akárcsak Chrome-ban, ahol 0.2-től 29-es verzióig bőven belefért volna egy normálisan verziószámozott böngésző 3 vagy 4 főverziójába.

    Reagálva a többi ömlengésre:

    "Ez gyakorlatilag az eddigi legkényelmesebb munkamenet- és könyvjelzőkezelés egyben."

    Elárulod, hogy én hogyan tudnám ezzel kezelni a jelenleg 1943 db könyvjelzőmet, amiket a nickname és a description mezőket is aktívan használva kategorizáltam és látom át? Illetőleg a mentés dátuma/látogatás dátuma timestamp-ek is fontos szerepet töltenek be?

Új hozzászólás Aktív témák