Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Penge_4

    veterán

    válasz fatal` #19785 üzenetére

    "Szart sem érne, ha opensource lenne a presto. Opensource a chromium is mégsem csinált senki normális böngészőt."

    És ebből nem az lenne a logikus következtetés, hogy ez azért nem történt meg, mert a Chromium egy kibaszott buta alap? :D

    Ne gondold már azt, hogy azért lett a Presto-s Opera az, ami mert kereskedelmi módon fejlődött. Az IE is úgy fejlődött, meg a Chrome is, mégis mindkettő buta.

    "A Prestoban meg szerintem annyi kókány rész lehet, hogy 5 év is kevés lenne kipucolni, nem véletlenül nem sikerült magának az Operának sem, gondolom nem jókedvükből maradt egy bugtenger az egész."

    Amíg konkrét tények nem derülnek ki, addig mindenki azt hisz, amit akar. Te azt, amit ők mondanak, én azt, ami az információmorzsákból lejön, meg amik a saját tapasztalataim. Ugyanis elég zseniálisan csinálják a szar elfedést, ha tényleg szar a Presto...

    (#19787) LonGleY: Én meg többre értékelem, hogy ki tudok jelölni szöveget egyszerűen, még ha link is a szöveg, mint az ilyen marháskodást. A lényeg, hogy megcsinálták, nem?

    De jelöld már ki ebben a demóban a szöveget Firefox-szal vagy Chrome-mal, kérlek.

Új hozzászólás Aktív témák