Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Patice

    nagyúr

    válasz lovi27 #4147 üzenetére

    Tegnap éjszaka már nem volt erőm jól áttúrni a netet csak puffogtam mérgemben...

    Ma este az OMV-s gépről leszedem a Roon-t, aztán felrakom asztalira és abból csinálok servert csak a Roon esetében.

    Totál pörgött az agyam, hogy hogy a fenébe variáljam át a meglévő hardvereimet (asztali gép, szerver, HTPC), hogy optimális legyen az "elosztás". :))

    Roon fórumain is sokszor olvastam, hogy legtöbbször dedikált gépet raknak be Roon szervernek (pl. Intel i5 NUC, vagy szintén i5 Mac mini, vagy ilyesmi). Most én is azon agyalok, hogy hogy lenne jó. :D

    Pl. a Braswell-es, integrált procis HTPC-met átraknám a szevrver házba és egy lemezzel kisebb lenne a kapacitás, de akkor mondjuk ez lenne a "zeneszerver", asztali gépet i5 procival beraknám HTPC + Roon szervernek, ahová vagy Sambán, vagy iSCSI-vel felcsatolnám a zeneszervert és a még meglévő Syno NAS-t meg visszaraknám "filmszervernek", meg letöltéseknek, az OMV alatt lévő kétmagos Pentium meg elmenne asztalinak. Vagy valami hasonló. Csak mindezt átszoftverezni nem két perc. :(((

    Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

Új hozzászólás Aktív témák