Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    Lehet volt már róla szó, de ahogy visszakerestem nem találtam ilyesmit.

    Adott a transmission, remekül működik. Ugye alapból egy adott mappába töltene le, de a Transmission GUI-val lehet a szerveren belül több helyet megadni path mapping és akkor szépen ki lehet választani, hogy hova töltsön le. Ez is részben működik, de némely mappánál nem. pl .../Film/divx mappába simán tudok letölteni, és oda áthelyezni a programmal (set data location letöltés után) de a ..../Film/Sorozat mappába nem. Se az áthelyezés nem megy, se letölteni nem tudok oda, mert permission denied hibát dob. Elvileg az egész meghajtóra írás/olvasási joga van a transmission-nek. Elvileg.
    De most újabban random nem lehet egyes torrenteket leszedni az alapértelmezett mappába se. Leszedtem 6 filmet aztán egymás után három torrentnél is permission denied-ot ad. Megint másik torrent meg simán letölthető...

    Sejtésem szerint valami jogosultság dolog lesz, de mindent megnéztem amit laikusként tudtam és nem sikerült megszülni a megoldást.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák