Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lovi27

    addikt

    Jól megszívatott! Még az ünnepek között elhatároztam, hogy rendbe rakom a sebességet; újra telepítem a Windowst. Legalább 15-ször és mindig rossz volt, belefagyott. Az, ami idáig hibátlanul működött. :W :W
    Feltúrtam az internetet, mivel rájöttem nem én szúrom el, így másnál is jelentkeznie kellett a hibának. Találtam is rá megoldást és most már minden jól működik, mint régen. :C :C

    Na, de a lényeg, amiért írok a Windows újratelepítése után megint rendben a samba sebesség. A NAS-hoz hozzá sem nyúltam:

    Ez egy 16 GB-os fájl másolása. Az elején 115 MB/s- ról indul, majd 10-15% másolása után leesik a sebesség kb. 75 MB/s-ra és utána elég egyenletesen így másolja a végéig. Régebben csak 85-90 MB/s-ig eset le, de akkor jobban ingadozott 85 és 110 között.


    Ezt a másodikat csak érdekességnek teszem ide. A Windows 8.1-et telepítettem pendrive-ra is és ez a másolás az usb sticken futó Windowszal készült. Látszik, hogy struktúrájában teljesen hasonló a HDD-én futóval, Ugyanúgy 115-el indul, kicsit hamarabb csökken a sebesség és ugyanúgy 75 környékén stabilizálódik. Ekkor kicsit jobban ingadozik. Na, de mégis egy pendrive-on fut!! :Y

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák