Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stigma

    addikt

    válasz Ittnemaz #14847 üzenetére

    Hali, igaz ez ősrégi és rég használtam miniDLNA-t, de valahogy így konfiguráltad?

    Ahogy lovi27 írja, ezek a parancsok nem igazán ,,sorban" mennek, de ezt nem is kellene elindítani, mert automatikusan kellene indulnia.

    stop-al kezdést én sem értem, de próbáld ki azt, hogy a NAS-t újraindítod, majd csekkolj az eszközeiden, hogy elérhető e a DLNA. (TV, telefon,laptop akármi)
    Itt egy portja is van (default 8200 asszem) amin a tartalmakat (video,fájlok,mp3,képek) ilyesminek kell kirajzolódnia, hogy fut vagy sem.
    Ezzel a parancsal próbálkozz, hogy fut vagy sem: sudo service minidlna status

    Elnézést kérek ezért amit írok, de picit újat tanulva OMV 5+Docker + Emby/Plex/Jellyfin-el kb örökre elleszel, minden eszközöd látni fogja a megjelenített tartalmat amit szeretnél.
    Én Emby-t használok, filmek/sorozatokat tökéletesen megjelenít a belső hálón itthon asztali böngészőben,tableten,tv-n akármin le tudsz játszani mint Plex-en.
    A képek, homevideokat nem próbáltam még.
    Én 7-8 éve használtam minidlna-t, akkor serviio volt a program neve, ami biztos rohatadjó volt, viszont sajnos az omv 5 elterjedésével a pluginok eléggé ,,ki lettek heréve" szépen magyarul megfogalmazva. :D szóval Docker forever :DDD

    [ Szerkesztve ]

    ....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

Új hozzászólás Aktív témák