Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tama777

    tag

    válasz szpeti40 #12070 üzenetére

    Nem hinném, hogy magától átköltözne, szerintem csak minden konténert újra kreálna az alap beállításokkal.
    Ha azt szeretnéd, hogy minden ugyanúgy menjen, mint eddig (pl. Plex ne kezdjen újra adatbázist készíteni, Torrentjeidet ne kelljen újra hozzáadogatni), akkor csatold fel az ssd-t, másold át a komplett "DockerConf" mappádat az SSD-re (a jogosultságokat ellenőrizd, hogy a Docker-ben használt felhasználód tudja írni-olvasni).

    Innen 2 választásod lesz:
    1. Ha a Docker konténerek létrehozásakor a "/sahredfolders/DockerConf"-os útvonalat használtad, akkor elég a Megosztott mappáknál átállítani a "DockerConf" mappád elérési útvonalát (próbálva, semmit nem állítottam, csak az útvonalat módosítottam és rendben működik a dolog). Ezután újraindítod a Docker-t vagy a géped és az új helyen lévő könyvtáradból dolgoznak a Docker konténerek.

    2. Ha a Docker konténerek létrehozásakor az "/srv/dev-disk-by-label-XXXXX/DockerConf" útvonalat használtad, akkor minden konténerednél újra be kell állítanod az új elérési útvonalat.(pl.: Portainer-ben: Duplicate/Edit)

Új hozzászólás Aktív témák