Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <NewL>

    addikt

    válasz Calogero #8557 üzenetére

    Blaupunkton Cd30
    Most is lementem cigizni,benézek,ahogy kinyitom berreg :F

    Mondjuk nem zavar,de néha nem veszi be az írott cd-t csak ötödjére,eddig a cd-re fogtam,de akkor most már tudom ,hogy gáz van vele. Meg néha leveszi magától a hangerőt,beállítja egy erősségre és nem lehet utána feljebb tekerni. Bekapcsolni még nem kapcsolt be magától soha,legalábbis én még nem vettem észre:D

    Amúgy meg vagyok vele elégedve. 1.7cdti 101ló,jól is meg viszonylag,érzem benne ,hogy húz (mondjuk nem nagyon megy sehova,2kilót azért kicsavartam belőle ;] ) meg a fogyasztás ami tényleg jó 5l vegyesbe,átlagos vezetés mellett.

    Mondjuk ez az izzó evés kicsit zavar. Főleg az elején ,hogy baszott nehéz kicserélni még egy helyzetjelzőt is. Elsőnek 3 órát kúrtam el vele,bevittem utána a Magocsához,pont ismertem egy srácot,pikkpakk kicserélte (6-6perc alatt). A helyzetjelző még jobb helyen van,be kell nyúlni a kerék mögött,ott egy kis ajtó és férjen be a kezed ha tudod,elég volt.
    Ha legközelebb kimegy még egy tompított rakatok bele egy xenont (1.5K egy izzó az meg vagy 20-25)

    A tied is eszegeti az izzót?

    Amúgy motorikuson szerintem ott van a toppon,előtte is opelunk volt,f szép bordó,300K km mentünk vele csak mi,előtte meg ki tudja... ebből biztos 10K terep,földút volt,nem kímélve. Jó kis márka ez.
    Egy ilyen Insignia kombit bevállalnék,ezekkel a rácsokkal,kipufogóval meg ilyen görgőkkel de csak dieselbe. :)

    There's an app for that

Új hozzászólás Aktív témák