Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haddent

    addikt

    válasz Declare #53857 üzenetére

    Mihez képest? Én 1.6 -ot vezettem életemben először (F Astra), és amikor oda került a sor, egy elsődleges kitétel volt: 1.6 alá biztos, hogy nem. De örülök is, hogy nem egyet hoztunk el a 10 db egymás mellett álló, Opel márkakereskedésben beszámított 1.4 TSI golfokból :C :DDD Mindegy, ez egyéni vélemény meg "vallás", szerintem igenis az 1.2 szívó is kis fűnyíró, 1.4 ha már nagyon muszáj.., 1.6 elmegy, de hidd el, ha lehetne 2 alá, de inkább 2.5-3 alá nem mennék. :B Szóval köbcentiben (sem) fogok visszalépni soha semmi pénzért, majd inkább járok 20+ éves roncsokkal köszönöm szépen :DDD

    F_Gergely nézzzoda direkt belinkelni az egyik all-time favoritom a mocsok sunyi :DDD Ezen biztos nem 2 centis csiga van ;]

  • w333

    félisten

    válasz Declare #53857 üzenetére

    Ismét megcáfolom ... bocsi :R

    csak a tsi egy rugalmasabb vezetesi elmenyt ad, mert ha odalepsz neki huz a nyomatek miatt

    Meddig ? 1-2mp aztán válthatsz mert lefüstöl a motor !

    Szoval ha be kell ugrani forgalomba valahova, nyomsz egy köveret es beugrik

    Ezt is javítanám, nem így van ... a helyes válasz az hogy nyomsz egy kövéret elszámolsz 3 -ig (addig az elektronika szépen kényelmesen eldönti hogy te mit szeretnél) aztán történik valami ha történik, de általában semmi nem szokott történni mivel az elektronika leszabályozza az autót hogy ne nyírd ki a turbót és a motort és közben még a környezetvédelmemet és fogyasztást is kordában tartja !

    Szerk.

    1.2 TSi -t ne hasonlíts egy 1.6i szívó 20 éves technológiához mert h*lyeség ... hasonlíts össze egy egykorú 1.4TSi és egy sima szívó 1.4i -t és meglátod hogy kb. semmivel sem érződik erősebbnek :N

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Új hozzászólás Aktív témák