Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz molnarpeter #83073 üzenetére

    Háááát a mai Csikósban a túlmérnökösködésekről és megoldásokról is szól egy bekezdés.

    A kérdés nálam csak annyi: hova lesz az a rengeteg korom amit amúgy az olajjal engednél le a motorból? Valahova megy, valami azzal történik, keletkezni meg keletkezik...

    B-L-A-C-K: Második bekezdés. Leírtam. Azért lehet annyi hülyeségről is kutatást csinálni, mert lehetetlen teljesen azonos feltételeket teremteni, majd egyértelműen egy kutatást levezényelni, hogy igen, amiatt és csakis amiatt és kizárólag 100%-os biztonsággal kijelentve. Ilyet nem fogsz kapni.

    Cigis példád meg nagyon jó hasonlat, hiszen az nem árt ugye, nem is írnak ilyet róla, jah de csak meghalhatsz tőle...

    Mert az utólag adalékolásról mit írnak? Hogy adalékoljon mindenki mindig, ahogy éppen érzi, mert gyárilag ezek a csúnya vállalatok és gyártók azt akarják, hogy te feketét önts le, ne méz színűt, mert egyébként az lenne a jó? Meg kell bele egy kicsi ez is, meg az is, mert te majd otthon kifőzöd a tutit? Wat? :B

    Lényeg a lényeg, én tönkreteszem a kocsit akkor, és rakok bele, mondjuk az is érdekes hogy előttem is rakták bele, nekem is ez lesz a 2, és hibátlan a motorja még mindig...:/

    Nyugodtan lehet bele rakni, már miért ne rakhatnál? Hogy mit tesz tönkre vagy mit nem, előbb-utóbb kiderül. A kérdés akkor szól oda is, ha ennyire meggyőzött a cucc: hova lesz a korom a motorból?

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák