Hirdetés

Aktív témák

  • Racecam

    MODERÁTOR

    Kedves Mindenki!

    Ezt a topicot én nyitottam, nem is olyan régen, teljesen mindegy ma már, hogy miért és milyen körülmények között. Már nincs jelentősége. De azt már akkor is világosan megfogalmaztam, hogy ez a téma mindenkinek nyitva áll, mindenkit szeretettel fogadunk és ezt komolyan is gondoltam. Szeretném, ha a jövőben is így lenne ez és mindenki félretenné vélt, vagy valós sérelmeit és tiszta lappal indulna a másik ember felé. Ha erre esetleg képtelen, akkor is hagyja a másikat élni, senkit ne próbáljunk kizárni, elüldözni magunk közül, mert ez a topic nem erről szól. Sokkal inkább arról, hogy jól érezzük magunkat itt, amikor itt vagyunk. Ha vidámak vagyunk, megosszuk örömünket, vagy ha esetleg szomorúak, akkor egymásból merítsünk vidámságot, ha pedig csak egy jó online társaságra vágyunk, itt megtaláljuk azt. Az életben úgyis annyi negatív dolog ér, érhet minket, jó lenne, ha ez a hely lenne a béke szigete, ahová mindig szívesen eljövünk.

    Ez az hozzászólás nem szól senkinek és mindenkinek szól. Ezért azt kérem, hogy ne reagáljatok rá. Aki úgy érzi elgondolkodhat rajta, akit pedig úgy, hogy nem érinti tovább ugorhat.

    Race

    Com'è diverso il mondo visto da qui

Aktív témák