- Az NVIDIA szerint a partnereik prémium AI PC-ket kínálnak
- Két Zen 5-ös dizájnjának mintáit is szállítja már az AMD
- A Colorful "fagyosan kompakt" alkatrészekkel megy elébe a nyárnak
- A Keychron ismét egy űr betöltését vállalta magára az egerek szegmensében
- Az átlagnál vaskosabb ventilátorok kandikáltak ki a Corsair vitorlája mögül
- Bambu Lab X1/X1C, P1P-P1S és A1 mini tulajok
- NVIDIA GeForce RTX 3080 / 3090 / Ti (GA102)
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Raspberry Pi
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- Modern monitorokra köthető 3dfx Voodoo kártya a fészerből
- OLED TV topic
- iPad topik
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Az NVIDIA szerint a partnereik prémium AI PC-ket kínálnak
Hirdetés
-
Snapdragon 8-as szériával várhatók a Honor 200-ak?
ma A Honor 200 állítólag a 8s Gen 3-at, a 200 Pro változat pedig a 8 Gen 3-at használja majd.
-
Az NVIDIA szerint a partnereik prémium AI PC-ket kínálnak
ph Megkezdődött az NPU-k elleni hadjárat, de egy fontos részletet nem említ a cég.
-
A legtöbb amerikai szerint a TikTok egy őket befolyásoló eszköz
it Egy felmérés szerint a legtöbb amerikai osztja azon véleményt, hogy a TikTok egy őket befolyásoló eszköz.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Sixkiller6
őstag
* * * 1. nap - július 28. - szombat * * *
íme az első nap magyar programja:
11:00 Cseh László, Verrasztó Dávid, úszás, ffi 400m vegyes, előfutam
11:00 Lovassy Krisztián, kerékpár, ffi országúti mezőnyverseny
11:34 Szilágyi Liliána, úszás, női 100m pillangó, előfutam
11:52 Kis Gergő, úszás, ffi 400m gyors, előfutam
12.15 Csernoviczki Éva – Brigit Ente (holland), cselgáncs, női 48kg, nyolcaddöntő
12:00 Berki Krisztián (lólengés), Hidvégi Vid (egyéni összetett), torna, selejtező
12:15 Tóth Krisztina–Fabiola Ramos (venezuelai), asztalitenisz, 1. forduló
12:17 Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna, úszás, női 400m vegyes, előfutam
12:50 Csernoviczki Éva, cselgáncs, női 48kg, negyeddöntő
12:50 Mohamed Aida, vívás, női tőr, 2. forduló
12:52 Gyurta Dániel, úszás, ffi 100m mell, előfutam
13:00 Simon Béla és Széll Domonkos, evezés, ffi kormányos nélküli kettes, előfutam
13:11 válogatott, úszás, női 4x100m gyorsváltó előfutam
13:20 Mohamed Aida–Nzingha Prescod (amerikai), vívás, női tőr, 1. forduló
15:00 Csernoviczki Éva, cselgáncs, női 48kg, bronzmeccs
15:10 Mohamed Aida, vívás, női tőr, nyolcaddöntő
15:14 Csernoviczki Éva, cselgáncs, női 48kg, elődöntő
16:30 Mohamed Aida, vívás, női tőr, negyeddöntő
16:30 Szávay Ágnes–Baltacha (brit), tenisz, női egyes, 1. forduló
17.00 Harcsa Zoltán–José Espinosa Mena (venezuelai), ökölvívás, ffi 75kg, 1. forduló
17.00 Pattantyús Ádám–William Henzell (ausztrál), asztalitenisz , 1. forduló
17:00 Csernoviczki Éva, cselgáncs, női 48kg, döntő
19:00 Mohamed Aida, vívás, női tőr, elődöntő
20.00 Zwickl Dániel–Allan Bentsen (dán), asztalitenisz, 1. forduló
20:10 Mohamed Aida, vívás, női tőr, bronzmeccs
20:30 Cseh László, Verrasztó Dávid, úszás, ffi 400m vegyes döntő
20:40 Mohamed Aida, vívás, női tőr, döntő
20:40 Szilágyi Liliána, úszás, női 100m pillangó döntő
20:49 Kis Gergő, úszás, ffi 400m gyors döntő
21:09 Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna, úszás, női 400m vegyes döntő
21:30 Gyurta Dániel, úszás, ffi 100m mell döntő
21:40 válogatott, úszás, női 4x100m gyorsváltó döntő- no es importante -