Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Quadgame94 #92934 üzenetére

    Anyósom mostanában sokat van nálunk és egyszerűen nem tudja kezelni ezt az "egerezős" távirányítót. De valahogy mindig sikerül rányomnia, hogy az jöjjön elő. Aztán persze megy a szenvedés.

    Így egyszerűbbnek láttam azt, ha rendelek hozzá egy másik távirányítót. Feleségem is jobban szereti az újat, mert sokkal jobb a fogása.

    Ráadásul a gyorsgombokat sem kell újra felvenni a távirányítóhoz, mert azt természetesen a TV tárolja. Pl. 1 -es médialejátszó, 2 -es Disney+...stb.

    Én szeretem a gyári távirányítót. A szövegbevitel is egyszerűbb vele. A hangkeresésért annyira nem vagyok oda például YouTube -nál sem, mert nem teljesen pontos.

    Egyébként LG OLED -ből én még C1 -et használok elégedetten. Panellel és egyéb mással sincs semmi problémám.

    [ Szerkesztve ]

    ZX Spectrum - Commodore 64

  • válasz Quadgame94 #92934 üzenetére

    LG saját rendszere szerintem jobb, átláthatóbb és jobban kezelhető. Viszont a Samsung szerintem pörgősebb, gyorsabb.

    Persze ez lehet tökre egyéni dolog. Nem biztos, hogy mindenki azonos véleményen van.

    Én QN90A -t váltottam OLED -re, és annak ellenére, hogy van már itthon egy jól bevált LG OLED, nem vetettem el más opciókat sem. C3 és S90C volt a fő irány, és végül utóbbi mellett döntöttem, mert jobban bejött. Nekem a DV és a DTS nem fontos.

    Az, hogy a gyári képbeállítás milyen, számomra egyáltalán nem lényeges. Tök mindegy milyen márkáról van szó, akkor is hozzá kell nyúlnom. Szóval lehet, hogy aki a Samsung TV -k esetében jóváhagyta ezeket a beállításokat fullra be volt drogozva, de ez engem a legkevésbé sem zavar. Mindegy, hogy kicsit vagy nagyon kell állítani a gyári értékeket.

    Szerk.:
    Csak azért írtam az utolsó bekezdést, mert valamiért ez mindig szóba kerül, de én nem kifejezetten tartom jó dolognak szimplán kicsomagolni és használni a TV -t.

    Lehetőség szerint érdemes jól beállítani, vagy pontosabb és jobb eredményért szakemberhez fordulni, aki bekalibrálja minden módra a TV -t.

    [ Szerkesztve ]

    ZX Spectrum - Commodore 64

Új hozzászólás Aktív témák