Keresés

Hirdetés

  • Mebírságolták a Razert a Zephyr maszkok miatt

    ph A cég elég olcsón megússza az ügyfelei félrevezetését, de az üdvözlendő, hogy az Egyesült Államok hatóságai nem siklottak el az ügy felett.

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

Új hozzászólás Aktív témák

  • ribarszki

    őstag

    válasz ΞΔGLΞ #76681 üzenetére

    Tehát azt mondod, hogy azonos panelszériás kalibrált Panasonic és LG oled között, minőségi sdr és hdr forrásanyagnál kb ég és föld a különbség. :U
    Azt elhiszem, hogy out of the box jobb a Pana, mert pontosabb a kalibrációja. Csak ezzel meg az a gond, hogy ha kalibráltatnád csak az LG-t, (azonos panelszériáról beszélünk) akkor pedig a Panára lenne rossz nézni az LG mellett..
    Az alapján mondasz ítéletet, hogyan sikerült a gyári kalibráció és a dobozból kivéve mit látsz. (Annyi a különbség, hogy a Pana gyári beállításai közelebb vannak a referencia szinthez. De itt is nagy a szórás. Vhiktor erről többet tudna mondani..)

  • powerup2

    addikt

    válasz ΞΔGLΞ #76681 üzenetére

    Kérlek azért ilyen nagy hülyeséget ne mondj hogy az egyik 4k-s tartalom olyan az lg mint a full hd. Értem én hogy nagy pana fan vagy csak ne ess már át annak a bizonyos ló túl oldalára. Két kalibrált tv között ugyan ha ugyan azzal panellal van szerelve mind kettő nem lesz szemmel látható különbség. Ott indul delta e 2 alatt semmilyen ember nem látja a változást. Az hogy a pana dobozból kivéve szin helyesebb ez mutatkozik az árába. Jobb nem lesz láttam én is egymás mellett a két tv-t mind kettő szuper. Csak jó lenne ha nem vezetnéd félre az embereket akik esetleg kezdők ebben a témában hogy az egyik 4k oled tv-t ha nézi olyan mintha full hd lenne.

    TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

Új hozzászólás Aktív témák