Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Northlorien

    tag

    válasz Fisha #50175 üzenetére

    Hát, szerintem masszívan hozzátartozik a videofilseghez, hogy azt a képet lásd lehetőleg pont úgy, ahogy az tervezve, fenyelve volt, és annyi részletet amennyit éppen jónak lattak a készítők. Például a trónok harca rész ami miatt sokan panaszkodtak nálam tökéletes volt és hiányérzet nélkül tudtam nézni. A standardok követése, és a standardra való beállítás rengeteg okból fontos, egy jelenet teljesen más értelmet nyer ha hidegebb vagy melegebb a feheregyensuly például. Alapjáraton nem 1-2% szokott a különbség lenni. A mozgás megjelenítés az a másik része a dolognak, de engem sokkal jobban zavar, hogyha helytelen képet látok, mint az hogyha néha lassú svenk esetén rocog néha a kép. Átlag vegfelhasznalokent nézd ahogy jól esik, csak ne nevezd magad videofilnek, mert más a kettő, és pont azért kell műszerrel kalibralni, mert a szemed megteveszt, meg azokat is sokszor akik gyakorlottak.

    Maga a megnevezés miért lenne degradalo, az audiofil kifejezés sem az, csak vigyázz ne legyél sznob mellé. Az para.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák