Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz Landon #47082 üzenetére

    Dehogynem, pár hete írtam róla, de lényegében non-stop ment a tv, 5 óránként ki lett kapcsolva, hogy a karbantartás lefusson, aztán vissza....
    és nagyon sokat javult. 5%-on szinte már alig látni. Be kell járatnod neked is...:)
    Nem olyan régen néztem meg a félelem városa : a new yorki maffia ellen című 3 részes maffiadoku filmet Netflix-en.
    Nos, az egészre rá van húzva egy ilyen 80-as effekt, mármint ha nem akkor készült képet, vagy videót mutatnak, ami eleve ilyen trágya volt. Mondjuk azt nem értem, hogy ez miért Dolby Vision meg Atmos, mert ez lehetett volna sima (bőven sok még ez is) FHD is. Mindegy...

    Na ez a szürkés, régi pacás effektel, kb minden sötét(ebb) jelenetnél azért láthatóak voltak a sávok, de nyilván azért is, mert tudtam hova kell nézni. De mint írtam, azóta (is) elég sokat javult a tv, vagyis már 5%-on is alig látszik valami. De kihúzom ezt az évet, aztán meglátjuk, hogy kicseréltetem-e a panelt, szerintem évvégre ez bőven eltűnik, ha így javul...
    de valamiért nagyon ráállt a szemem a kicseszett röccenésekre is.Ez most egyre jobban zavar, vagy egyre gyakoribb az olyan adás (is), hogy az algoritmus nem tudja sokszor eldönteni, hogy mit is csináljon a mozgással.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák