Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AL

    addikt

    válasz Ren Hoek #13091 üzenetére

    Szia ! Igen sokat nézegettem az árakat, a teszteket és a Ti hozzászólásaitokat is folyamatosan olvasgatom.
    Az tény, hogy ilyen sokat nem gondolkodtam még egyszersem TV vásárláson, pedig már volt 10 LCD készülékem, máskor eldöntöttem és megvettem, most meg hónapok óta tanácstalan vagyok. Jelenleg egy másfél éves SONY 55X8509 - es van . A képe tökéletes, csak a Droid csinál sok hülyeséget . Igazából a Pana 55EZ950 - es OLED - et szeretném,ami THX - es, de jelenleg 800 körül mozog az ára, majdnem 2 LG kijön belőle . Az LG C7 - es árát is az MM most 2 hét alatt 450 - ről 625 - re emelte .
    Bánom, hogy a 450 + ajándékutalványos akcióban nem vettem egy B7 - est , csak igazából a hozzászólásaitok elbizonytalanított " aki sok TV műsort néz ne vegyen OLED - et " , akkor kezdtem el nézegetni a QLED készülékeket, de azokról is sok negatív véleményt olvastam. A TV műsoron kívül csak BLU - RAY - t nézek . Egy Pana 700 - as 4K lejátszóm van, biztos jobb lesz a HDR az OLED - en, mint a mostani Sony tévén . Most várom a hétvégi akciókat . Üdv.

Új hozzászólás Aktív témák