Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    Ezt az EKEN H8 istenítést én sem értem... megnéztem tesztvideókat / képeket... szörnyűűű! Kb. a fake SJ4000 szintet hozza, ami max 5-10E Ft-ot ér... (hiába 50$ - ~15E Ft, azért egy alsó minimum minőség legyen már... ami SJ4000 esetén is vannak "hibái", de összességében ár/értékben nagyon jó - ezt az EKEN-ról nem tudom elmondani, hogy ár/érték arányban jó... mert árban tényleg olcsó... de olyan is a minősége)

    Szal hiába 50$, ha nagyon trééé szoftveresen van felhúzva... annyira látszik... még a halszem is szoftveres rajta, ahogy néztem... agyon van sharpenozva... az eredeti SJCAM SJ4000 is sharpenezve van gyárilag, de ennél úgy túltolták az élesítő sharpent, hogy jajjj... szal hiába nettó 50$, ha szar is... nettó 40$-ért megkapod ugyanezt a fake SJ4000 személyében... vagy akkor már inkább nettó 70$-ért SJCAM SJ4000 és/vagy Xiamomi Yi!

    AMúgy a topikot ahogy kezdtem is. elsősorban GoPro alternak nyitottam és a nettó 100$-os max határ! (szal nettó-bruttó ~30-35E Ft)

    Persze jöhetünk SONY-val (ami 60E-nél kezdődik) meg Drift és GitUP 2-vel, de ezek is 50E-nél kezdődnek bruttó
    (bár DigitX-et sem értem, szószerint kitiltott a SONY topikból, mert ott felmerészeltem hozni, hogy a SJCAM jobb és olcsóbb is, erre most ő jön ide SONY-zni, ami dupla áron adja bármelyik itteni modelljét... szal totál offtopik az is ide és nagyon elfogultnak hangzik a SONY felé... amit én pl. nem teszek egyik kamera felé sem... sem GoPro - sem SONY - sem SJCAM-ok, sem Xiaomi, sem GitUP, stb.)

    SONY alsó modellje is 60E-nél kezdődnek - kezdődtek ... SONY AS20! (és igen akinek nem kell ilyen ficsör, hogy GPS, meg mikrofon kimenet, az megtalálja a számítását 100$ - 30E Ft alatt is akár mostmár)

    [ Szerkesztve ]

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák