Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 5leteseN

    aktív tag

    válasz szMartin17 #409 üzenetére

    Nekem hasonló, bár egy kicsit öregebb DELL Latitude 7520 aksival. Betettem 3 napra a mélyhűtőbe, most zajlik a "felengedés"(egy nap kb). Utána teszt töltés. Ha nem indul a töltés, megy még egy utolsó körre vissza a -20 fokba a selejtezés előtt. Egyébként is állandóan tápon volt(75%-os körüli töltöttséggel). Néha(hetente 1-2-3x) levettem a töltőről, utána vissza a folyamatos töltésre. Lehet, hogy ez is hozzájárult (a kora mellett) a végkifejlejthez.

    Telefonnál ez (2x)bevált, az 56%-osra lefőzött, LiPo-t első hűtő-regenerálós körben 64%-ra, a másodikkal 72%-ra visszatornáztam, A harmadik csak 73%-ot hozott, nem csináltam tovább.
    Kíváncsiságból megcsináltam ehy másik 71%-osy telefonnal is egy menetet, így feltornáztam 84%-ra! :C :DD
    Ennek ellenére hangsúlyozom: Csak saját felelősségre, 2 eset még lehet szerencse is! :K

    Lefőzött(szinte szó szerint): töltés közben beesett a thermo-s(!!) szövethuzatos párnák közé szegény telefon, túlmelegedett forrósodott és kikapcsolt a hő(túl)terheléses üzenettel a végén. Esküt nem teszek rá(második éve volt), de mintha 72 fokot írt volna ki az eset utáni bekapcsoláskor.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák