Hirdetés

Aktív témák

  • tiv61us

    őstag

    válasz VladimirR #4875 üzenetére

    csodalkoztam volna ha nem jelensz meg
    hat igen egy CNN felmeres, nem tu nagy mintan, de tartok tole ezt is akartak kihozni beloleemellett nagyon szomoru hogy sokan nem tudjak hol harcolnak az amerikaiak
    de Teged es Titeket nem ez zavar
    sokkal inkabb az, hogy jelentos tobbseg nalatok valoszinusithetoen muveletlenebb, kulonosen azeuropai dolgokat meg kulonosebben egy olyan kis Orszagot mint Magyarorszag illetoen
    aki magyar tortenelmet aka r tanulni, az elmegy egyetemre, nem hoiszem, hogy a high scooba sok szo esne rola, mert mit is kellene tudni am nekik fontos
    amugy, nem tudom valtozott-e, de az en idomben mi sem sok fejezetet szenteltunk az USA tortenelmenek
    nahogy a kezdo gondolathoz visszaterjek, az otthoni es itt negativan megnyilvanulo tobbsenek az faj, hogy ezek a naluk muveletlenebbek, megis 2-szer olyan jo kocsival jarnak 3-szor oyan jo utakon 4-szer annyit keresnek stb.
    szar is az, hogy tudom, ha kint lennek az en tudasommal 5-szor olyan jol elhetne, csak nem tudok mimeni, vagy legalabbis szerintetek nem erdemlik meg, hogy normalisan eljenek, mert sotetek, es enek ellenere normalis elnek
    na telleg lepek van ennel fontosabb dolgom is

    "maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

Aktív témák