Hirdetés

Aktív témák

  • heather

    csendes tag

    Este 21:22.Elunom magam!És írhatok a jól megszokott régi billemmel......ami...mindegy...senkit se érdekel!Most itt nézik a szobámban...Zolika,Gergő,Gábor,meg tesóm vmi filmet!Fogalmam sincs mi a címe....nem is nagyon érdekel!Semmiről sem tudok írni.Ma szó szerint semmi sem történt.Holnap vasárnap.Felkelés délben,aztán vagy 4-ig tv meg pihi meg gép,utána vagy egy 30 perc tanulás és megint tv gép meg pihi!A vasárnapok annyira unalmasak!Tanulhatok matekra,programozásra,fizikára.....utálom az irinyit.Mindig tanulni kell!Aztán hallom h más barátaimnak ennyi 5-sük meg annyi 5-sük van egy másik iskolában ahol kevesebb az elvárás!Egyrészt jó a suli....jó sok új ember....meg minden...programok is vannak néha!De másrészt...kevesebb a szünet például a téli...4 nappal!Meg a sok tanulás...mindenhétre új vers...aztán olvas ki minden héten új könyvet ami unalmasabbnál is unalmasabb,meg a tanárok akiknek már a jelenlétük is irritál!Erre példa a matek és a töri tanárom!Főleg a töri!Padtársamra néz....nekem mutogat...aztán vhol 5 méterrre lévő padhoz beszél!Kicsit kancsa!Jóóó nem kicsit....NAGYON!!:D Meg az a nő...áááá....kiborít!Legszivesebben megverném de komoly!Egyszer egy sötét éjszakán megy haza az utcán és pfff elkapom!!:D:D
    Jó hülye vagyok sorrrrrrryyyyy!Meg most leírtam sok hülyeséget de elunom magam,aztán semmi fontosról nem tudok írni,ezért írtam egy pár gondolatott!De befejezem a hülye dumámat és írásoma!
    Jóéjt Drága ph-sok akik olvastok!:)

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

Aktív témák