Hirdetés

Aktív témák

  • heather

    csendes tag

    Még csak ma regeltem ide,meg ma írok ide elsőnek! :)

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    Ja és van a prohardveren egy srác akit .:Kristiannak:. hívnak....ő az oszitársam! :D

    (Nem vmi lényeges :DDD )

    [Szerkesztve]

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    .:Kristian:. - nak!!!!Így jobb???? :D :D

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    Most voltam a városban vásárolgatni!Vettem (vettünk)néhány dolgot!De most meg semmi kedvem tanulni!Jó nap volt a mai!Első két órán benntvoltunk angolon...aztán 3órán nem..mert moziztunk....aztán bejöttünk megint 1 órára...de a 7.-ik óra elmaradt ezért meg jöttünk haza!! :) :) Jó volt!Ja amúgy én két helyen is írok blogot szóval nem tudom mi mást írhatnék ide!:)

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    Mindjárt péntek!:) Aztán szombat...aztán este...aztán Bohémian!! :C
    .:Kristian:.....te meg jösz a bohémianba és kécc!! :D :D
    Amúgy Bohémtanya,csak én bohémiannak hívom!

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    Végreeeee 7végeeeee!!!:):)
    Holnap meg Bohémian!Ma meg szülői!!:(
    Anyu....lécc...legyél lusta és ne menj! :D :D
    Elfáradtam ma!Írtunk fizikából ...:(....és nagyon rocc lesz!Nem baj van még majd ezen kyvűl az 1-es mellett egy másik 3-as!Így 2-es leszek....azt meg majd kijavítom!!!Remélem!:)

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    Na anyucikám nem volt a szülőin!!!Jeeeeee....sikerült lebeszélnem h..... úgysem lesz semmi érdekes nem msuzály menni! :D
    Fáj a hazugság de emsokára szintvallok!!:)
    Most itt volt nálunk Gergő meg Norbi...de már annyira unom!!!!Mindenki hozzánk jár gépezni,mintha nekik nem lenne gépük meg netük!Meg vmikor már annyira pofátlanok!
    Most nyűgös vagyok....álmos vagyok.....fáradt vagyok....ideges vagyok!!! :((
    Holnap remélem bohémian....és mindenki jön akit szeretek!! DE már attól is elment a kedvem! :O :O

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    Ma 11kor keltem fel...de ezt is csak azért mert a lakásban élők nem hagytak aludni(-.-)!!!
    Ma bohémian...de ajj....már rosszul kezdődik a nap is nemhogy még az este!!Lehet h nem is megyek mert már unom az egészet!! :O
    Hmmm...nem is tudok ide miket írni..vagyis az h már írtam egy másik blogomba is...meg még reggel van még nem történtek nagy dolgok!Majd még írok !:)

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    Mindjárt megyünk a bohémba!Még nem nagyon van kedvem tombolni....de majd megjön a kedvem hozzá!Ma megkapom Deniz albumát eredetiben!Aláírtav!:)
    Te meg .:Kristian:.....kapd már be a f*szom h nem jösz/jöttél!!! :o :O :D
    Pedig megírtam neked a Carbont és ez a hála!!!Jóvan!!Jösz te még az én utcámba!!!Legyen szar estéd!!! :D
    Na megyek még készülök...mert jön busz oszt megyenk le a 9:9-sel!Na szijasztok ph-sok!:)

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    Na ez az este!(-.-)!!!A Deniz ''koncerten'' alig volt vki..de azért jó volt!De 400ft-ot nem ért meg!Aztán elvoltunk meg minden!Sztem jó este volt!Na ezután!Megyünk le a ''földszintre'' és Laci(egyik hawerom) hót részeg...és ''táncolt''!De úgy h neki ment másoknak meg stb.De még ma fenntvoltunk ráesett a zenegépre meg neki ment másoknak...ezért a kidobós gyerek kivitte ''levegőztetni''!Na de most amikor mi már lementünk ilyen pofon szerűséget kapot az arcára amitől leesett a szemüvege!Na aztán kivitte a bohémból...és adott neki megint vagy csak ellökte azt nem tudom mert azt már nem láttuk,csak azt h már a földön van!Na igen....suemüveg sehol!Aztán az meglett!Jó!Aztán két hawerom megakarta beszélni a kidobóssal h mi történt...de az beszélgetés alatt verekedést értett...és nem ő hanem egy másik gyerek,bevert egy másik haweromnak!Pedig ő csak tisztázni szerette volna a dolgokat!De ennek még nme lesz vége!Lesz ennek folytatása is!!!!És áááá....!Pedig jó volt meg minden!Most meg ez a balhé!!!Sok nagyképű állatt!!! :W
    Sztem a bohémba sem megyünk többet!!! :O
    Pedig én elvoltam! :DDD
    De amúgy ez a verekedés!!!Lacit nem nagyon sajnáltam mert az egy alkoholista f*sz...de a másik hawerom az semmit sem csinált és mégis bevertek neki!!!Na utána meg zsa haza!Haza kísértek minket a többiek!Jó a taxit odahívták a házunk elé!Amíg vártunk rá beszéltünk Lacival....na de ott elment mellettünk két hapsika!az egyik meg ott a távolban kiabált egy nagyot de nem nekünk!Laci erre meg visszaordibált!Jó az egyik csávó még odajött!Megmondták neki h béke van csak részeg a csávó nyugi!Szóval nem volt egy laza este!!Na mindegy ez történt lényegében!És ennek folytatása lesz....!!!

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    Most tértem haza suliból!Reggel jól ekéstem!Vagyis úgy van h a házunk előtt talizunk olyan 7:15kor én meg vagy 25-kor is itthon voltm még...és vagy 30-ra értem le és jól nem vártak meg!ezért mehettem egyedül suliba!No mindegy!Aggódom a többiek miatt h min járhat az eszük!Írtam h ''bosszút'' akarnak....és féltem őket!Kikéne nézni Herbolyára is....de kevés időm van!!:(:( :O
    Tesókám nem ment át a minősítésen.....szóval még nem megy Londonba....de mivel pótbigyóra kellesz mennie ezért fizetnie kellesz 60ezer ft-ot!Ez egy ilyen vizsga!!:( :((
    .:Kristian:....te meg gyógyulj meg.....!!!:):)

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    Na ma is hazajöttem suliból!Ott volt énekből felelés...de ez jó felelés volt ...én tök halkanénekeltem és kaptam 5-öst! :D
    Jövőhéten meg felel akire most nem jutott sor!Te is .:Kristian:. :D :D
    Ja meg biosz.....angol doga! Remélem jók lesznek!Ja meg ma is mint péntektől...Csepyvel,Gy.Ádámmal,K.Ádámmal,Bacsával megyek haza....mert ugyebár kivel mennék ..mert egyedül nem fogok hazamenni!:)
    Juj ezt de jól leírtam!Holnap nyelvtan helyett kémia lesz!Vajon az a dogám hanyas lesz!:S
    Ja meg föci doga!Jaj meg műszaki!Ki fog nekem segíteni reszelni??? :O :D
    Dehát vki otthon semmittevészkedik!!!(-.-) :)
    Nooo mindegy majd remélem segít más is!:)

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    Na írok egy kicsit!Ma kikaptuk az angol dogát nekem most 2-es lett!:(
    Műszakiból kaptam egy 5-öst!Kémiából meg egy 3-ast!És nem kell már járnom korrepetálásra!:D
    Végreeeee!!!:) Helyettem mások járnhak!Holnap matek doga!Meg töri!(-.-)
    Uhh tesi is lesz!!!Na mindegy remélem jó nap lesz!!:):)

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    Most jöttem haza....!Nem suliból!Onnan vagy már fél1kor!Nem volt 6.-ik óra!Voltunk ügyvédnél!
    Vmi hülye papírokat kellett aláírni de már nem tudom hanyadjára!Van vmi örökösidési vmi és azt húzzák már vagy 2 éve!Ennyi bénát egyhelyen!Pedig küldhetnék már a pénzünket!!! :C
    Holnap végre péntek!!:) Hiányzik az alvás....a hétvége....meg a hawerok!Hétköznap sajna nem tudok velük talizni!:( Jaj felvett vmi csávó msn-re és azt mondja h chaten beszéltem vele onnan vett fel!1.nem szoktam chatelni!....Utoljára szeptemberben de 2.nem szoktam megadni az msn címemet!3.priviben sem szoktam beszélni!Szóval furi ez a csávesz!Nooomindegyelégvoltmostezidee!!:):) De jól leírtam!

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    Na végreeeeeeeeeeeee péntek!!!Tök jó!Ez a nap nagyon sz*r volt!Első óra matek.....a tanár kihívot a táblához aztán egy feladatott nem tudtam és mondta h jó 1-es!Oké aztán elkezdte magyarázni h még egy ovodás is megtudja tanulni ezt meg stb.....jó akkor én még egy óvodás szintjére sem érek fel!Jó tudni!Aztán angolból qrva jó szódoga!1-es!F*szomat mostmár a tanárokba!Dobálóznak az egyesekkel de arra nem gondolnok h a gyerek h fogja kijavítani!! :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W
    Elegem van!De végre péntek!Ma jönnek fel a hawerok!Végre beszélhetek velük!Jaj hiányzik Will!!!!De olyan rég nem beszéltem már vele!Na mindegy .......






    [Szerkesztve]

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    Hmm......tök jót aludtam most délbe!:):) Nemsoká jönnek a többiek végre....:)

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    Vagyis délután!:D

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    Tegnap feljöttek a hawerok filmeztünk rendeltünk 4 doboz pizzát meg ittak a többiek!Úgy volt h fenntalszanak de csak Gergő aludt fenn!Mindegy!Kéne vmit csinálni ma ....kinézni Herbolyára vagy vmi!Elunom magam!Kikéne olvasni is az Anthigonét vagy mi de olvasni sincs kedvem!Semmihez sincs!:D Na majd lesz vmi ma!Ja lehet megyünk a feelingbe vmikor és Zolikáék elhívják pont pont pont-ot!!:D :B

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    Na mindjárt suli!Holnap!Legyen már szünet!Most teljesen rákattantam a photo shop-ra!Egész nap azt csesztetem!:D Lehet kimegyünk ma Herbolyára....de ez még nem bitti!Ha tesómon múlik nem megyünk!Lehet találkozok majd ''pont pont pont''-tal!;) Jó lenne!DE erre nagyon kevés az esély!:( Decemberben feeling!!;) Ott remélem talizok vele!;););)
    Will....vele rég beszéltem....már hiányzik nagyon nagyon!!(L):(

    [Szerkesztve]

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    Most jöttem haza Herbolyáról.Még nem is tanultam,de sztem nem is fogok már!Kinnt megnéztük a Végső állomás 3-at!Sztem jó film,de azért nem egy nagy durranás!Húú nem találkoztam ''pont pont pont''-al!:(:(
    Majd máskor!Rooby is baszott kijönni!Na mindegy lehet holnap is megyünk ki!Na most megyek mert már fáradt vagyok!

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    Na ez a nap!Elmaradt az uccsó óra!Hmm 5 óra volt!Lehetne minden nap ennyi!De holnap 7 lesz!:'(
    Ma semmit se tanultam!Annyira lusta vagyok!DE komoly!Pedig most lesz nemsokára félév és addig kéne javítani!Olyan hamar elszállt ez a pár hónap!Nemrég még szeptember volt!
    Meg szünet is csak 22.-től lesz!Közben meg általánosban 18-tól volt!Elvesznek 4 napot a szünetből!aztán két nap és karácsony!Ez annyira kicseszés!Ajj műszaki....megint reszelés!Sztem nemsokára megyek aludni!Unom már a gépezést is meg az msn-t!Inkább tv-zek vagy alszok!Na jó megyek én!
    Ui:Krisz...tudom h nekem fogod ''ajándékozni'' a billt!!! :D :D :D

    [Szerkesztve]

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    Nemsok történt ma sem!Szerencsére rövidített órák voltak!Ömm...az előbb keltem fel!Beszunyáltam pöppet!:) Megkéne csinálni a matek házit!Áááááá tényleg holnap írunk matekból!Höö qrva jó!Ajjjj tesi...utálom!Vagyis csak azért mert utálom azt a tanárt!És így nem szeretek tesire járni!Megnéztem ma a székem számláját...vagyis rendeltünk széket és azt mondta az eladó 3 hét és megjön!Na a számlán az van h dec.24-re jön meg!Hát az vagy 6 hét!Olyan fárasztó a suli....jajj!Na jó nem panaszkodok meg kajelok!A szunyában megéheztem!:)

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    Hmm ma olyan átlagos nap volt!Kaptam ma egy 5-öst tesiból,kosárra.....meg egy 1-est matekból!:(:(
    Rosszul álok matekból meg proramozásból!:S:S
    Uhh holnap péntek végre!Nem történt ma semmi sok sem!Van egy építkezés a sulim melett plázát építenek,oszt ott felborult egy ....jaj nem jut eszembe a neve....asszem traktor de nem bitti!:D Mindegy vmi nagy bigyó!:D
    Értse mindenki jól!Jaj péntek....Krisz....bill!!;););)
    Na megyek tanulok kicsit!

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    Hmm 8óra...este!Nemsokára alvás!Köbö 2 óra múlva!Vagy hamarabb!Mindjárt belaszok itt a gépnél!Már mindenhol olyan karácsonyi hangulat van!Már minden az ajándékok körül forog!Nekem nuku pénz ajándékra!Általában karácsony előtt vagy 2 nappal lesz pénzem vhogy:D....és úgy vásárolok be !De juj....jó sok mindenkinek kellesz venni ajándékot!:)
    Utána meg szilveszter!Remélem itthon lesz nálunk a házi bulejjj!!Ha meg nem akkor máshol!:)
    Jajj nem működik az infrám! :W
    Na jó elég ennyi!Vagyis ajj álmos vagyok...fáradt vagyok....nyűgös vagyok....morcos vagyok!!!
    Ja meg hülye!DE nem érdekel!Holnap gépírás....fúú utálom!L alap K alap D alap szóköz!Stb.Ennél uncsibb órát!Meg ha egy szót is szólsz megszólal a tanár a rekedt hangjával h ellenörző!Jaj ma volt töri!Az a tanár!!!Annyira idegesítő!Az egész nő irritál!Ma mondtam épp a padtársamnak h úgy megverném!:D
    De komcsi!Ilyen kis dugó tanár...de ajj...leírhatattlan!Na ennyi tényleg elég az életemből!:)
    Jóéjt ph-sok!:)

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    Ma elmaradt az uccsó óra...de azt mondta a tanár h jövőhéten két óra lesz egymás után!Na persze....hagyon békén!:D Végre hétvége!Nem tudom lesz e este vmi...vagy hétvégén!Hmmmm..majd elválik!:) Na most nem tudok mit írni majd később írok!

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    Hmmm...most egy másik ;) billlllllle-l írok.....amit nagyon szeretnék megkapni karácsonyra!:D------>>>EztEgyOsziTársamnakÜzenemAkiKölcsönbeAdtaABillét!!:D
    Teljesen jó ez a bill! :C Na a billt félretéve!Még mindig nemsokminden történt.Ma nem voltam Herbolyán.....pedig pont ma kinntvolt Leó!! :O Mért vagyok ilyen szerencsétlen h mindig elkerülöm!Vagyis nem mindig.Mert ő csak nagyon rikán megy ki az utcába (ahova én is nagyon ritkán megyek ki) és nem találkoztam vele!:( Szomojjjúúúú vagyok!Most ittvan fennt Norby meg Gergő!Asszem filmet néznek a másik szobában!Hallom a dübörgő hangokat!:D
    Ja ha vki tud egy jó festőt az lécc szóljon!!
    Elterveztem ma h hajnalig gépezek....erre sehol senki!Mi van mindenki bealudt???
    Ja Krisz a számokat egyszer átküldhetnéd!Vagy egy órája éhes vagyok....de lusta vagyok kimenni kajáért!Ilyenkor veszem csak észre h mennyire lusta vagyok!:D
    Jó azért nem...;)!Na megyek eszek....aztán Odaát(rtlklub)És ha addig nem jön olyan ember msn-re akivel szívesen beszélgetnék akkor szunya reggel 11:59-ig!:D
    Na jóéjt ph-sok!!!!!!:)

    [Szerkesztve]

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    Na végre kialudhattam magam!:) Kihasználom még a bill lehetőségeit és írok még ezzel....bár tudom h egyszer úgyis megkapom ezt a billt!;);)
    Reggel 11:12!Kinnt sztem tök hideg lehet ahogy elnézem!Nem tudom h ma mit fogok csinálni...lehet h megyek Herbolyára....vagy a herbolyaisok jönnek fel ide....vagy nem is tom!Tegnap fenntvoltam éjfélig de msn-en sehol senki!Mondjuk mostanában nem szoktam annyit msn-ni, mert már unom!Húúú mindjárt karácsony....aztán szilveszter!2007....:)
    Most sok hülyeséget összeíok,h tudjak írni még a billlllllllelllll!!!:)
    Olyan jól világít még reggel is......redőny lehúzva!:D
    December 15.--->>Feeling!!Remélem jó lecccc.ÉS jön ''pont pont pont''.Amúgy jajj....tegnap már lírtam a nevét...noooohhhh mindegy!Nem mintha olvasná ezt....sajna neki nincs nete!
    Na megyek kajelok...vagyis még nem.....elsőnek csinálok....vagyis csináltatok magamnak tesómmal kaját:D
    És megyek kajelok!Jó reggelt ph-sok!:)

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    Este 21:22.Elunom magam!És írhatok a jól megszokott régi billemmel......ami...mindegy...senkit se érdekel!Most itt nézik a szobámban...Zolika,Gergő,Gábor,meg tesóm vmi filmet!Fogalmam sincs mi a címe....nem is nagyon érdekel!Semmiről sem tudok írni.Ma szó szerint semmi sem történt.Holnap vasárnap.Felkelés délben,aztán vagy 4-ig tv meg pihi meg gép,utána vagy egy 30 perc tanulás és megint tv gép meg pihi!A vasárnapok annyira unalmasak!Tanulhatok matekra,programozásra,fizikára.....utálom az irinyit.Mindig tanulni kell!Aztán hallom h más barátaimnak ennyi 5-sük meg annyi 5-sük van egy másik iskolában ahol kevesebb az elvárás!Egyrészt jó a suli....jó sok új ember....meg minden...programok is vannak néha!De másrészt...kevesebb a szünet például a téli...4 nappal!Meg a sok tanulás...mindenhétre új vers...aztán olvas ki minden héten új könyvet ami unalmasabbnál is unalmasabb,meg a tanárok akiknek már a jelenlétük is irritál!Erre példa a matek és a töri tanárom!Főleg a töri!Padtársamra néz....nekem mutogat...aztán vhol 5 méterrre lévő padhoz beszél!Kicsit kancsa!Jóóó nem kicsit....NAGYON!!:D Meg az a nő...áááá....kiborít!Legszivesebben megverném de komoly!Egyszer egy sötét éjszakán megy haza az utcán és pfff elkapom!!:D:D
    Jó hülye vagyok sorrrrrrryyyyy!Meg most leírtam sok hülyeséget de elunom magam,aztán semmi fontosról nem tudok írni,ezért írtam egy pár gondolatott!De befejezem a hülye dumámat és írásoma!
    Jóéjt Drága ph-sok akik olvastok!:)

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    Vasárnap van!A hét legunalmasabb nappja!Tegnap megnéztünk egy filmet...vmi olyan címe volt h A szemfényvesztés!Sztem tök jó film volt!Aztán beszélgettem Zolikával ''pont pont pont''-ról,mert ugyebár neki a nagy spanja,és elmondta h ma vagyis tegnap felakarta őt is hívni hozzánk filmezni,de mondta neki Gergő h ne mert az én tesóm nem nagyon kedveli őt!Na hát ez jó!Meg kell beszélnem tesómmal ezt!Ja meg Zolika mondta h szóljak mikor megyek ki Herbolyára és akkora odahívja pont pont pont -ot!:)
    Vagy pedig pénteken felhívja!Mert akkor is jönnek fel aludni!Kéne tanulnom matekot de osztálytársamnál van a füzetem szóval erről ennyit!Marad a progi,a versek,a könyv kiolvasás és fogalmazások tömege!Lassan majd ebéd,utána majd hozzá is fogok kezdeni!Majd olyan 5-re befejezem remélem!Jajj legyen szünet mert én ezt már nem bírom!Lehet szilveszterkor bulejjj lesz nálunk!Jó lenne!És akkor mindenkit meghívok!:)
    Hmm hmm hmmm.Mostanra ennyit....legyen jó vasárnapotok!

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    Na hétfő....vagy kedd...asszem hétfőn van.Ja hétfő van!:)
    Kaptam ma egy 2est fizikából meg egy 3ast progiból!Holnapra verset kell tanulnom!!! :W
    Meg sztem fogalmazást is kéne írni!Hmm hmm hmm.Csináltam Noéminak email címet, és meghívtam myvip-re!Több lesz az ismim!:D
    Aj amikor júniusban volt a ballagásom és telót akartan venni sehol nem voltak jó telók ha meg voltak mind drága volt naon.Mostmeg a jobbnál jobb telók tök jó áron kaphatók!Az ilyentől kikészülök!Mindegy!Kövi ballagásra lesz új teló!:D
    Jajajjj legyen már megint péntek!Vagyis holnap kedd!És ha sikerül rávenni tesómat megyünk ki Herbolyára és végre találkozok ''pont pont pont''-tal!;);)
    Meg mondja Zolika h ő tudja h én belevagyok zúgva ...-ba,mondom persze h lennék ha vagy egy éve nem is találkoztam vele,meg mostanában már nem voltunk olyan jóban mint mikor kinntlaktam én is Herbolyán!Szóval ennyi hülyeséget egyhelyen!Jajj most meg itt izélnek h hol legyen a szilveszter.Nálunk vagy a szomszédban!De a szomszédban nem jó!Nálunk legyen!Ma találkoztam Ricsivel!:D Na jó ennyit mostra....jön a verstanulás...(-.-)

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    Horoszkópom:
    Hullámzó a kedélyállapotod, hol azt hiszed, hogy igen, tudod, hogy mit akarsz és érzel, hol pedig teljesen elbizonytalanodsz… Egy kicsit lehetnél spontánabb, most csak úgy hagynod kéne magad sodortatni az eseményekkel. Fogadd el, ami jó, de ne ragadj le az apró kellemetlenségeknél.
    Van benne igazság......

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    Már félek ide bármit is írni, mert olyan is olvassa aki ismer.....és akit nem akarok h olvassa ezt!Na mindegy!Nem érdekel!Csak....jó mindegy tényleg!Ma elmaradt az uccsó óra...jó volt!:)
    Holnap föci doga...kéne rá tanulni.Tesóm jöhetne már haza h menjünk Herbolyára!;)
    Na majd még írok de most nem jut eszembe sok minden.

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    Hmm hmm hmmm.Ma 7 órám volt.Suli után mentem volna haza,de mikor kiléptem a suliból láttam egy haweromat,oszt odamentem hozzá....és maradtam beszélgetni!Aztán hazakísértettem magam!:D A szilveszter már biztos h lesz nálnuk!Remélem jönnek sokan akiket szeretek!:):)
    Pénteken jönnek fel aludni a többiek!Jajj megyek készülni megyünk Herbolyára!Majd utána tanulok!:).....szijjjjjjjasztok olvasók!

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    Na!Kezdem a tegnap délutánnal!Voltam kinnt Herbolyán és kint volt ''...''!!!;);)
    Hmmm tök jó volt!:D De nem részeletezem itt a dolgokat!:)
    Annyira hülyék amúgy a kinntlévők.Ja meg ott mondják h szombaton jönnek fel...mondom magamban h oké de a többi pénteken jön!:D
    Meg egy bnőm,akinek most lesz a szallagavatója elhívott bulizni mindenkit a cha chába, de én oda nem akarok menni!És sztem nem is fogok!3-as lett a töri dogám...és kaptam megint egy 1-est magyarból!Pedig elolvastam az Anthigonét!De egy könyvet nem kívülről tanulok meg!Mindegy elegem van a tanárokból!(-.-)

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    Jajj végre péntek!:) Ideje volt.Egész nap unalom volt suliban,meg vmi ünnepség is volt, vmi gyertyagyújtás,adventi bigyó!Nohh mindegy,ott volt egy nőci aki gitárral énekelt.De amúgy komolyan azthiszik a tanárok h minket ez annyira érdekel!?Láttszik h már öregek!:D
    Nemsokára jönnek fel a hawerok....wwwwwííííííííííííííí.....és pizza+filmek+stb...jó lecccc!:D;);)
    Ajj egész héten tiszta köd volt!Van egy ilyen film is h The foggy vagy mi...na mindegy ott az van h a köd elragadja az embereket vagy mi.Már rég láttam.Nem egy nagyszám az a film!Na ez is mindegy!Ma irinyis szallagavató.Remélem bennelesz a diák tv-ben!:D
    De nem hiszem!Mindegy!Jajj ez a sok mindegy már idegesít!
    Hmm hmm hmm .........béla!;)
    Na jó most ennyi...majjjjjddddd késssőbbbb írok!:)

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    Jajjj mindjárt halálra unom magam!!!!!!!! :O
    tegnap fenntvolt mindenki...házi bulejj féleség volt...de ajj ...elegem volt teljesen!!Sok alkoholista.....!!!!Vagy hajnali 3kor mentem aludni.És délben keltem!Azóta semmit sem csinálok!Mert egyszerűen unalmas ez a nap!!!!!! :W
    Jóvan ...majd még írok de most miről írjak?Az unalomról?Inkább nem...na pápá

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    Na azért tegnap nem untam el annyira magam.Később lementem a városba sétálni,aztán be a térre!De mondjuk ez sem volt vmi húú de nagy élvezet.Aztán zsa haza és néztem filmeket!Meg telóztem....csak már nincs pénz a kártyámon!:(
    Na a mai nap:még csak most keltem fel(13:15),szóval még semmit sem csináltam.Sztem majd fogok vmikor tanulni is.Még nem tudom mikor,de majd vmikor fogok!:D
    Na....lehet h már írtam de nem baj,szóval nem nálunk lesz a szilveszter hanem a szomszédban,de így az a jó h nekünk itthon nem kellesz attól félni h vmit eltörnek vagy leöntenek.:)
    Na jó teszek vmi értelmeset...megyek enni.

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    Oroszlán 1202-1207
    Lány: Ejha, úgy tűnik, beköszön hozzád a szerelem, méghozzá nem is akármilyen intenzitással és mélységgel. Ha pedig már van párod, vele tapasztalod meg, milyen mélyek is érzéseid – és tőled meglepő módon ezt most kellően ki is tudod majd mutatni, ezzel megerősítve a kettőtök közti köteléket.
    Persze..persze..persze...:D.....na zsa Herbolya.......

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    Na ma nagyon fárasztó nap volt.Egész nap majdnem elaludtam.Este kicsit későn feküdtem le!;) Hosszú éjszakám volt!:D Na de ma!!:) Ja ha vki akar regeljen,aztán töltse le a www.imvu.com-ról a cuccot.Ilyen 3d-és chates feeelinges msn!!:)
    Próbáljátok ki!Na most pihi,aztán tanulás.....:(

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    Most a szobám közepéről írok...mert csinálják a szobámat,és minden össze-vissza van!!!Ágyam is a szoba közepén!!:D
    Mindegy nemsokára majd készlesu!:) Holnap matek doga és nem fogom tudni!! :O :O
    Na pici tv-meg gép aztán zsa aludni! I love Béla!! :B :D :D :D :D

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    Holnap végre megint péntek.Készülget a szobám lassacskán........
    Megírtuk a dogákat,semmit sem tudtam.Hétvégén sztem sehova sem megyek majd partyzni.Ahova én akarnék menni,oda nem jönne senki sem,vagyis igen,de nem most,mert majd máskor.Amúgy sztem olyan unalmas lesz a szilveszter...ez ilyen megérzés.Sztem azért mert nem nagyon lesznek majd új emberek.Én meg új társaságra vágyok.....új barátokra meg minden.Szeretem én a többieket is nagyon,.....de attól még szeretnék új társaságot,vagyis nem társaságot,hanem úgymondva több embert megismerni.Főlg''vkit''.
    Ez a qrva msn már megint nem jó.Nem küldi el az üziket.Mondjuk nem is bánom,semmi kedvem msn-ni.Most töltök egy sorit,mindjárt lejön még azt megvárom oszt megyek aludni.Egész nap pakoltam a szobámat....szekrény ide-meg oda.Kifáradtam.Na most ennyi.Pápá(K)

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    Már rég írtam.Történt pár dolog mostanság.Végre kész lett a szobám.Pénteken eldőlt h megbuktam matekból.Ha anyu megtudja végem.Aztán szombaton buli volt de nem mentem,majd jövőhéten.És most így tök jól elvagyok.Nem szeretnék semmit se részletezni,aki kíváncsi rá majd beszélget velem msn-en!:) Na pásztok.

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    Rég írtam ide sztem.Vagy nem?Mindegy.Azért most írok.Ma sztem megbuktam bioszból.És matekból is.Aláírattam az ellenörzőmet meg stb.De ez a félévi bukás.....egész általánosban nem tanultam bioszt,mert suliban(általánosban) egész órán azt csinálhattunk amit akartunk,mi meg ennek örültünk,csak én most látom ennek kárát.Az általánosi sulis tanár egyáltalán nem tanított,bármit lehetett csinálni, pl a mi osztályunkból vmi köpőcsővel dobálták meg hasonlók.Szóval fegyelmezni sem tudott, meg stb.Amúgy annyira unom már h a tanárok azt hiszik h mindig nekik van igazuk.A diákot mindennek lelehet hordani?Azoknak nincsen érzésük?Hát már elegem van belőlük.Én egy lusta dög vagyok,és nem vagyok az Irinyibe való,még takarítónak sem leszek jó....by matek tanár!Hát jó.Mert ő igazán ismer engem?!?!
    Csak mindenki szereti a másikat bántani,közben meg nem is ismeri senki sem egymást igazából!!! :O :O :O
    És már ajjjj.....mindegy.Nem fárasztok inkább senkit sem.Hétvégi buli is lehet lefújva, mert ugyebár muszály küldeni papírt a kedves szülőnek ha a gyereke bukásra áll!!! :W
    Jó nem írok mást,mert tuti mindenki olvassa akinek nem kéne!De nem érdekel!Nekem is lehet véleményem!!! :@:@

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    Írok ma is egy pöcöt!Voltam ma vásárolni(végig bicegtem a várost) de kari ajándékokat még mindig nem vettem.Mindegy...van még egy hét!Tök jó a köröm lakkom...a fényben ilyen kékécínű!:D Szeretem az ilyen hülye cíneket.Noohhh mindegy.Holnapra kell egy házi dolgozat,egy fogalmazás,azt nagy nehezen megírtam remélem jólesz!Ajj 3 napja fáj az oldalam, mert úgymond ''megfázott'' vagy másszóval ''fölfázott'' a jobb oldalam.Alig bírok járni,csak bicegek mint vmi fogyatékos.Mindegy.Senkit se érdekel.Kaptam egy tök kiri sötétítő függönyt de nagyon jó.Mivel kécc a cobám,próbálom minnél több jó dologgal feldobni!Aztán majd egy szobaavató bulejj!!:D;) Bulejjjról jut eszembe.szombaton lehet szívtipró meg göss!! Aztán szilveszter haweréknál (úgyis utálok házi gazda lenni,ezért örülök h nem nálunk lesz!)!!És lehet jön majd ... is!Amúgy nem nagyon telnek vidáman a napjaim,pl.a reggelenti matek elveszi mindentől a kedvem,meg a minden órán-i házi+tanulás!:( Cccöörnyűűű a suli!De szerencsére jó a társaság!!;) Na amúgy elunom magam,azért írtam,meg h aki olvassa, annak legyen vmi olvasni valója!:) Talán pöpp msn,aztán pöpp alvás,aztán SOK suli!:( De péntek jön...;).....



    [Szerkesztve]

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    Na infón vagyok.Vagyis suliban infón!:) Írtam progin is de akkor nem tudta a gép vagyis a net elmenteni amiket írtam.Na szóval....a tanár most írja be az ellenörzőmbe h bukásra állok matekból meg bioszból.Ma volt egy matekom.Aztán fizikám,azon írtunk,alig tudtam vmit!:(
    És most volt két progi órám,azon neteztünk,csak semmi sem jött be.És most van két infóm.Ezen is csak netezünk.
    Meg lehet mindjárt megkellesz csinálnom az Ecdl-t mert a múltkor nem voltam suliban.Szombaton voltam a Szívtipróban,utána a Feelingben,aztán a Virágban.és végén a Galériában.Jó volt csak alig volt vhol vmi ismi!Még nem vettem senkinek se ajándékot karira.Majd sztem szerdán vagy csütörtökön megyek venni.Mert amúgy azt sem tudom h kinek mit vegyek.Mindegy majd a boltban eldől!:) Na megyek csinálok vmit.Nemsokára go haza!:) Na pásztok(K):)

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    Húúú...na!Ma kedd van,ami azt illeti h szerda,csütörtök,péntek és cccünet!!:D
    Már kaptam egy csomó ajándékot és még karácsony sincs.Tettszik ez a kari! Ja amúgy tervezem h meghosszabbítom a cünetett,vhogy!;)
    Juj ma olyan jóóóóóóóóóó vagyis király napom volt!!!!Történt vmi nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon kiri dolog!De ide nem írom le!És azóta virulok!:D:D
    Na jó most nem írok többet,majd máskor!Szijjasztok(K):)

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    Na ma szerda van.Elsőnek is....BOLDOG NÉVNAPOT .:Kristian:.!!!!
    Másodszor: még mindig haragszok rád,ja és .......!Mindegy.Ennyi.
    majd még írok....:)

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    Jó akkor nincs névnapod!Reggel volt a Reggeliben!Vagyis ott mondták!Meg én is furcsállottam h ma lenne,de mindegy!.Akkor is...lásd én gondoltam rád! :(((

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    Wíííí....szombat van.A szünet első napja!És már nyugodt lehetek,mert megvettem az ajándékokat mindenkinek!:)
    Egy csomó pénzt költöttem,de hát a karácsony a pénzköltés ünnepe!Már a fánk is ''áll''!:D
    Pénteken a suliban volt vagy 1 órás ünnepség,de elhülyültünk ott.Vki aki mondott egy verset,megszült helyett megsültett mondott!:D
    Hát volt pár vicces dolog.Ja nem tudom h írtam e már,de megnéztem múltkor a Step up című filmet,és sztem nagyon jó.Aki szereti a táncos filmeket,annak ajánlom!:)
    Na jó majd még írok,de ha nem,akkor nem!:)
    Na sziasztok(K)8)

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

  • heather

    csendes tag

    Vasárnap.....és kora reggel.Nem tudtam aludni se!:( Most meg unalom van.Nézem a tv-ben a Grincset!:D
    ma van szenteste,ajándék,meg Jézuska,meg fini kaják.Őszintén...már szeretnék túlleni rajta.
    Na mindegy,gondolom még vannak páran akik egyet értenek velem,meg olyanok is vannak akik utálják a karácsonyt!Na jó ma van a szeretett ünnepe,megpróbálok mindenkivel kedves lenni!:D Nehéz lecc!!;) Na sziasztok(K):)

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

Aktív témák