Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CptMisi

    őstag

    válasz NFree #2626 üzenetére

    én 5850et veszek... ha van még fél éved, akkor várj, de én inkább megveszem hónap végén az 5850et, ha sikerül 60 körül találnom egyet....nem mellesleg az nV előre szabadkozik a dx11 miatt, "mert az felesleges"... szerintem már nem dx9ben kell gondolkodni, dx10 nem népszerű a vista miatt (nekem bejött), dx11 a w7 miatt szerintem szárnyra kap majd, ha nem, akkor is jó lesz az 5xxx, ha igen, akkor még jobb ;] amúgy 8600GT-t cserélek :DDD

    Gaboman: nem, majd még jobban pénzeli a fejlesztőket, hogy Dx9/10, PhysX stb...

    Nem vagyok ATi-fan de ez a "szponzorálás" nagyon zavaró számomra....

    [ Szerkesztve ]

    You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

  • CptMisi

    őstag

    válasz Gaboman #2631 üzenetére

    Ennyi infóból ennyire előre semmit nem lehet megjósolni, az biztos, hogy folyamatosan töltődik a piac 5xxxel, ha 'egyszer' kijön az új csoda, akkor árcsökkentés is lesz valószínűleg. Ilyen "...DX11 felesleges, csak lehúzás..." kijelentéseket akkor mond valaki, ha neki nem megy, "...azért a játékosoknak sem kell majd csalódniuk..." hát nem annyira biztató...
    Egyszer csak kiderül... :B

    Személy szerint kifejezetten örülök ennek a kis fiaskónak, amit most elszenved az nV, talán összekapják magukat :K Amúgy nem vagyok fan, azt a kártyát veszem, amelyik a legjobban megéri, mielőtt letámadnának 500an :))

    You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

  • CptMisi

    őstag

    válasz rocket #2639 üzenetére

    ez minden ATi kártyánál így van, de például haver sose panaszkodott, sőt jó ideje radeonokat cserélgeti csak...másik ismerősnek 5770e van, semmi gondja sincs vele...nekem például volt bajom az nV kártyámmal is, de nem mindjárt azzal kezdtem, hogy tanuljanak már meg normális drivert csinálni, hanem megnéztem mi baja...

    "csak vannak kis bajok s az nv nem akarja addig kiadni a kezéből amíg ugymond nem tökéletes" :B elég érdekes gondolat, nem mellesleg miért úgymond? vagy tökéletes, vagy nem...

    tzsolesz: már én is így állok a dologhoz, de a másik oldal miért nem jobb? Stalker Call of Pripyat elején amd, ati logo....haver intel, nv gépén gond nélkül futott....más szponzorálni és lefizetni...

    [ Szerkesztve ]

    You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

  • CptMisi

    őstag

    válasz gbors #2653 üzenetére

    csak nem az számít átlagosnak, és nem a többi közül kitűnőt kéne alapul venni...általában, ha kiadnak egy drivert, és olyan probléma van, ami nem tűr halasztást, ha nem is másnap, de gyorsan kiadják a hotfixet :U

    You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

Új hozzászólás Aktív témák