Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz priti #6258 üzenetére

    elfér úgy, hogy nem ugrik a CF ld itt. igaz, ez csak a GPUt hűti (három katinál kéne egy az alaplappal párhuzamos bordájú TR bordából is), VRMhűtést meg valahogyan meg kéne oldani, memóriák hűtését szintén. talán egy PCBre applikált megfelelő kialakítású heat spreaderrel menne a dolog.

    a VRMhűtés picit problémás lehet bizonyos szériákkal, ellenben nekem így volt használva a 3870em. hátracsapott bordákkal, passzívan.

    ne mérgelődj. én pl mennék dolgozni az nvhez hűtést tervezni, ha lenne rá módom. mérnöki problémaként nézve a Fermi hűtése egyszerűen zseniálisan van megoldva, 20szoros nagyításban köztéri szobornak is fel lehetne használni. "Sturm und warm" lehetne a címe. és mivel kortárs szobor, ezért egy kellőképpen hangos motor forgatná a ventit, nagy fordulaton, nézőszám függvényében pörgetve a ventijét (avagy hányan terhelik tekintetükkel a kártyát).

    három kártyát egyébként trisliben szerintem le lehetne hűteni, pl ki lehet velül ülni az erkélyre egy szeles napon, és a biztonság kedvéért pull/push vagy dupla push setupban rájuk lehetne applikálni két 3000rpmes ventit a 120as nagylégnyomású fajtából. bár, a Fermi SLIs házaknál kb ez történt. kentis tapasztalatok alapján a szeles erkély+ultrahighflow ventik csodákra képesek együtt.

    fsb1000: 512 memória elég szokott lenni olyan 1650-1920ig (legalábbis még egy éve elég volt), 1024 mega elég 1920ra és általában 2560ra. agyonszűrőzve ki lehet futni 1 giga vramból is, és egy egygigás kártya előbb fut ki, mint egy másfeles. a gta4et nem tudom, hogy van, sosem próbáltam :B kijött, megláttam a teszteredményeket, aztán úgy felhúztam magam, hogy azóta se néztem meg.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák