Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kwzatz

    őstag

    válasz Quadgame94 #43116 üzenetére

    "Legszanalmasabb amikor mar nem tudsz mit írni akkor jajj csak irónijaa vót "
    Khm... Szerintem a topic-ban a legtöbbeknek valószínűleg egyértelmű volt az irónia része. :U
    Itt megint valami random feltevésre reagálsz a korral kapcsolatban, pedig a kort mindösszesen azért kérdeztem, hogy ha most 30 éves vagy, és Gamepass meg hasonlókat hozol fel példának, amik nem is tudom 6-7 éve vannak, akkor előtte hogy játszottál PC-n? Vagy nem játszottál PC-n? Ennyi volt. Egy szót nem szóltam érettségről, éretlenségről a kor kapcsán. Tökéletesen egyértelműnek kellene lennie, nem tudom, hogy neked miért nem az. Olvasd el újra, győződj meg róla magad.

    Éretlennek a gondolkodásmódodat tartom, azt hogy az igényesség fokmérője nálad egy nyomorult tévé/monitor fajtája, teljesen mindegy hogy 20,30 vagy akár 70 éves vagy.

    "Pulse 3D nem nyomi. Mellé megint de ez már nalad alap."
    És még egyszer mondom. Nem detektálod az iróniát. Valójában le sem szarom, hogy ki milyen megoldás mellett játszik, legyen szó hangról/képminőségről, nem gondolom, hogy a Pulse 3D nyomi vagy hogy az 5700X ciki (vicces, de pont az van nekem is), a 80-90 fps sem kevés, stb. és ezt az "igényesség kérdését" nyomorult szórakozásra használt semmi, jelentéktelen eszközök használatával összefüggésbe hozva egy ordas nagy primitív, ostoba sznobizmusnak tartom. Így stimmel?

    [ Szerkesztve ]

    "Everything is high risk, if you are a pussy."

Új hozzászólás Aktív témák