Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz Abu85 #24143 üzenetére

    hát ha belegondolsz értem én , hogy vulkan, meg én is örülnék, ha az lenne a default next gen API ,de nem az.
    Azt is vágom, hogy egy seggel nem lehet több lovat megülni.
    Ha anyagiasan gondolkodnak, nekik most kellene pár hónapon belül kigurítani a Dx 12 / RT verziót, hogy ha 2020 ban jön a box addigra/ vagy nem sokra rá legyen kint Raytracing/UE4 motoros játék, hisz nekik is ez az érdekük, hogy licenceljék a motorjukat minél többen és eladható legyen vele a játék.szerintem ez a feature( RT) lesz az új xbox egyik húzó marketingje, én úgy gondlom, tehát nem igazán érzem azt, hogy most a Vulkanra kellene koncentrálniuk első sorban és egy emberrel fejlesztgetni a Dx 12 /(4.22) raytracing verziót.
    persze nem én vagyok az Epic kereskedelmi vezetője, ez tény.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • Raymond

    félisten

    válasz Abu85 #24143 üzenetére

    Ez mind meghato, de a lenyeg az hogy megint olyasmirol irtal teljes meggyozodessel amirol vagy fogalmad se volt. Semmilyen kulon NV fork ami majd lesz ha lesz talan, semmilyen majd eldonti az EPIC mikor fogjak a DXR-t belerakni hivatalosan mert most meg nem dolgoznak rajta, semmilyen 6-12 honap stb. A hivatalos EPIC dev branch-ben van benne rendes DX12 DXR feature amin az EPIC aktivan dolgozik es pont annak a 4.22-nek a fejlesztese ami marcius-ban jon ki. Bonusz - az hogy a 4.22-be lesz mar kozel egy eve vilagos volt amikor az elso RTX demokat mutogattak tavaly tavasszal.

    #24138) b.

    Akkor azért láttam videókat róla / vele készült RT-t szóval nem hivatalos relase még ,de már elérhető .

    Ugyanolyan hivatalos mint a tobbi, csak meg nincs kiadva. Ami megzavarhat az Abu kollega aki a hozzaszolasok szerint keveri a branch es a fork fogalmakat. Attol hogy a dev branch-ben van csak tamogatas nem jelenti azt hogy nem hivatalos, az EPIC dev branch-ben van benne ugyanis. A fork az meg egy teljesen mas dolog, ha NV fork-olja az EPIC repo-jat beepiti az RTX tamogatast Vulkan kiterjeszteseken keresztul na az lenne egy "nem hivatalos" (nem EPIC-tol szarmazo) UE egy adott feature tamogatasaval.

    [ Szerkesztve ]

    Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

Új hozzászólás Aktív témák