Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KraX

    őstag

    Ido kozben sikerult megmodolni a kartyat. Leszedtem a giga eredeti legkavaroit a radiatorrol es felraktam arctic P12-eseket helyette. Fagyi penzert lehetett kapni (10k 5db) ilyen budget csomagban. Daizy chainelve bekotottem es ledugtam az alaplapra oket. Es fogtam a Fan Control programot es szepen megmondtam neki, hogy legyen szives vezerelje mar a gpu homerseklet fuggvenyeben a harom radiatorra szerelt ventit... brutalisan jo ez a program, semmilyen mas bloatware nem kell, ezzel gyonyoruen beszabalyozhatsz minden ventit. A haz ventiket meg beallitottam, hogy vagy a cpu vagy a gpu homerseklet fuggvenyeben (amelyik a nagyobb) fujjak befele a hidegebb levegot.
    Lehet csak nekem uj ez a program, de fenomenalis, repult is egy jelkepes donate az egy szem fejleszto sracnak. Elnemult a gepem mindezek hatasara. 35 fok alatt kikapcsolnak a ventik, de gyakorlatilag 75%-ig alig hallani oket, igaz nem is tudnak olyan eros airflow-t csinalni mint az eredeti ventillatorok, de cserebe szinte hangtalanok az eredeti giga altal hasznalt ventikhez kepest. Ha esetleg mas is akar valami ilyesmit a jovoben. :R

    [ Szerkesztve ]

    For the God Emperor!

Új hozzászólás Aktív témák