Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D55

    aktív tag

    válasz GL820 #6917 üzenetére

    Hm... Annyi biztos, hogy elvileg ezek már egy 3090 Ti-t is megesznek. Jó lenne amúgy, ha több benchmark eredmény lenne. A legtöbb amit elszórva találni azok még mindig csak komolyabb review-okból vannak, de azok mind "rózsaszín címkés" kártyák voltak. Igaz, hogy egyébként az enyém is tud 100% stabilan +150MHz-et (rövidtávon akár 200 körül is, egy-egy benchmark run simán hiba nélkül lemegy még úgy is) és amúgy a hűtése még jobban is teljesít annál, mint amit olvasni (nekem 65-67 fölé csövön is csak nagyon ritkán megy), viszont pl. úgy látom, hogy jobban hajlamos kb. azonos beállításokkal azonos benchmark runokban visszadobálni a boost órajeleket, mint szinte bármelyik gyártó rózsaszín címkése amik pl. a TechPowerUp tesztekben voltak (1-2-t azért így is ver talán azok közül).

    Ja és annyi, hogy nekem a sima MSRP fekete van, de amikor egy pillanatra nem figyeltem oda, akkor a rajta lévő SPI flash chip simán képes volt valahogy a White OC biosával megfertőződni ;)
    (Igaz, hogy egyébként a PL emelése 10%-kal jó ha 2%-nyi teljesítményt tud csak hozni, tehát nem nagyon éri meg, sokkal inkább az UV+OC)

Új hozzászólás Aktív témák