Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peace

    nagyúr

    válasz hoffman_ #3941 üzenetére

    4 évre előre senki nem fogja tudni megmondani mi lesz. Én 4070 Ti alá nem adnám 1440p-re, de ez én vagyok. Január elején a 4080-as még gusztustalan 580-600k-s áron mozgott, az teljesen felejtős. Ráadásul így tápot se kellett cserélnem. :) Továbbra is az van, hogyha akarnak, akkor tudnak rendesen játékot írni és optimalizálni. Ha pedig nem, akkor majd vagy erőből megoldja az erősebb vas vagy Frame Generation. A 4*** előtti generációk meg beszopták. :((( Szóval nem egyszerű. Most is tolom a Póki 2-t atomstabil 60 FPS-el bekapcsolt RT-el. Gyönyörűen fut, ritka jól néz ki és pár másodpercesek a betöltési idők. Kíváncsi leszek milyen állapotban érkezik majd meg PC-re 1-2 év múlva. Amíg nem lesz újabb generációváltás a konzoloknál, addig szerintem jók leszünk remélhetőleg a 4070 Ti-al. De ezt előre tényleg nem lehet megmondani. Itt is voltak hulladék állapotban megjelent AAA címek idén. De ez nem a hardware-t minősíti. Egyszer talán meglepem majd magam egy 5800X3D-vel, de nem biztos, hogy én ráakarok ennyit költeni egy elavult generációra. Proci+új hűtő, túl drága....alaplapot biztos nem cserélek, nemrég vettem 32 GB DDR4-et. :P

Új hozzászólás Aktív témák