Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • abridabri

    veterán

    válasz Joshi #9488 üzenetére

    Izlesek es pofonok.
    En akkor se vennek a kezembe kontrollert, ha fizetnenek erte ,nemhogy sajat penzembol vegyek konzolt.
    Inkabb jatszanek konzol arabol osszerakott PC vel egerrel/billel (akar uj APU-s gep vagy hasznalt dedikalt vga-s )

  • Puma K

    veterán

    válasz Joshi #9488 üzenetére

    Nekem anno utoljára a saját konzolom egy Atari 2600 hozzá 2db joystick - kép és Sega Master System II - videó volt szintén 2 kontrollerrel.

    Jóval később egy PSone (alsó) volt nálam ugyan csak 2 kontrollerrel néhány hónapig.

    Számítógépem csak ezek után lett.
    Addig amúgy szabadidőmben csak bicóztam és modelleket építettem-festettem :)

    A konzolok egyszerűsége meg nem érv számomra a PC-hez képest.
    Számomra teljesen élhetetlen a konzol hosszabb távon.

    Mondom ezt úgy, hogy közeli rokonoknál és barátaimnak volt és van is PS-PS2 + EyeToy-PSP-PS3-PS Vita-Xbox-Xbox360 + Kinect-Nintendo 64-Game Boy-GB Color-GB Light-Wii-DS-3DS amiket simán el tudtam volna kérni.

    Mindegyiken úgy és annyit játszhattam gyakorlatilag bármelyik címmel amennyit akartam.

    Egyedül régen egy Gameboy Color yellow volt nálam hónapokig, mert az tetszett hogy hordozható, de magamnak nem vettem volna. Ezen kívül-ez után hosszabb ideig hordozható eszközön nem játszottam anno és most sem. A Game Boy és GB Color-ra megjelent játékok ideig-óráig érdekeltek ezért emuláltam telefonon és tableten őket, de nem foglalkoztatnak sokáig. Az ilyen módon-eszközön a játékkal töltött idő nekem már időpazarlás és nem idő töltés kategóriába tartozik.

    De nem vitt rá semmi, hogy bármelyikből is legyen sajátom, mert nem tetszett a kontrollerek adta irányíthatóság és ezzel a játékban tapasztalt mozgás.

    A tolom a karokat nem ad olyan élményt mozgás-célzás terén _számomra_ mint egy egér.

    A mozgás fokozatossága (sétálsz, kocogsz, sprintelsz, gurulsz gyorsítasz, lassítasz, fékezel, satuzol) a joy és a triger által persze jobb volt mint a nyomom a gombot a billentyűzeten, de lövöldékben sokkal inkább egér.

    Ha nem lenne pénzem hardverre, akkor én is úgy tennék ahogy abridabri írta.

    [ Szerkesztve ]

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák