Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz Puma K #10837 üzenetére

    Lattal mar banyasz rig -et? :) Ott kezdodik, hogy venti 100% -os fordulaton. Persze, ala vannak feszelve, de attol meg 24/7 olyan terhelest kapnak, mintha Furmark -ot tolnal rajta. A rig -ben volt tobb kartya, egymast futottek, hiaba volt nyitott, a backplate 80 fokosra felmaszott, amirol a tavozo hot a felso kartya beszippantotta. Hiaba irod, hogy regen a kartyak magasabb homersekleten uzemeltek. Azok 3 ev alatt nem futottak annyit, amennyit a banyasz kartyak fel ev alatt.

    Abban igazad van, hogy a lehules, felmelegedes, lehules igenybe veszi a kartyat, de teljesen mas reszeit. Az a forrasztasokra van hatassal, ott ha valami elromlik, gyakran eleg egy BGA reball.

    Az a terheles, amit ezek a banyasz kartyak kapnak, az embertelen. A folyamatos 100% -os terhelestol es az atfolyo aram mennyisegetol elfaradnak.

    Volt nekem is banyasz rig -em, es bizony volt olyan kartya, ami degradalt, volt olyan, ami elpukkant(vrm), es volt olyan is, ami tulelte. Mindossze 7 honaprol beszelunk. :U Be voltak szabalyozva, alulfeszelve, ahogy lehet, es a GPU -k 85-90 fok kozott uzemeltek vegig, 100% -os fan -al.(meg is viselte oket, mert zajosak lettek a vegere)

    "Most meg itt vannak ezek a több kilogrammos hűtővel rendelkező önmagukat szabályozni képes kártyák, amik normális körülmények között 80°C közelébe nem érnek el."

    Banyasz rig -ben ez sajnos nem igaz. Boven folotte uzemelnek, es a soft automatan csokkenti az orajelet annak rendje es modja szerint.

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

  • FuRiONight

    őstag

    válasz Puma K #10837 üzenetére

    Èn is a lehető leghosszabb garival szoktam venni a cuccokat, ha hasznàlt, ugye az ördög nem alszik.

    Amúgy nagyon durva, több 1080Ti-t előttem vettek meg. Ekkora lenne a kereslet ezekre a kàrtyàkra?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák