Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hmmm1

    aktív tag

    válasz fauv #5683 üzenetére

    Az új honlapról beszéltem én is : d most rámentem megint és kb olyan mint egy paintben összedobott valami.
    Tagolatlan, és sok a különálló elem. Nézz meg egy pcx-et na valami olyasmi a mérce.
    Szerk.: most használgatom egy 5 perce az oldalt, de nagyon kényelmetlen, és ez szerintem nem vélemény hanem tény. Főleg a többi után. Ráadásul mondom itt aztán keresheted, nagyítóval a kommenteket egy termék alatt.
    Áh vicc. Ja és a főcím: "informatikai és elektronikai webáruház" A cím kisbetűvel kezdve. Jó.
    Hát ezt a honlapot szerintem valami általános iskolás csinálhatta, de hogy sokat spóroltak rajta az is biztos. Majdnem egy kis zegzugos maszek számtech bolt oldala szintjén van, ahol csak táblázatszerűen kilistáz valamit a html. EGyszerűen silány.
    A régi jobb volt, mert ott pl fentre kiadta a vga gyártókat is ha rámentél a kategória és egy oldalra is bőven kitett több találatot. Próbálj már meg alaplapot keresni, úgy hogy rámész a kategória és utána még keresgesd ki hogy pl Asus, akkor a foglalat, jó eljutottál odáig hogy megvan h asus, foglalat, és kiad 20-30 oldalt és lapozgass, áh trehány silány. De ez csak az én véleményem, nem a munkájukat húzom le, de ez NEM színvonal.

Új hozzászólás Aktív témák