Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • norb55

    senior tag

    válasz BeLucZ #2605 üzenetére

    Szerintem az Nvidia vezetőjének kellene adnia hütőket a radeon seriákhoz, mert hütés terén nagyon hadilábon állnak, akárhányszor megjelent egy csúcs kártya :D

    290X-et nagyon nem lehet tuningolnim guru 3D oldalán is max 70MHZ-et tudtak kihozni belőle . a GTX 780-bol meg alapból 200-250MHz .

    Aki 290X-et vesz azok a fanatikusok lesznek, biztos nem olyan akinek 780GTX-e van . :D:D

    [ Szerkesztve ]

  • Landon

    őstag

    válasz BeLucZ #2605 üzenetére

    +1.

    Azt se feledjük, hogy most jött ki a cucc. Titan/780 is gyorsult a release óta. Bár ugyan akkor az is igaz, hogy ez a Mantle cucc egyes egyedül BF4-be lesz benne idén. Jó lenne tudni először is, hogy a felső Maxwell GPU kb. mikor jön ki ill. hogy addig mi fogja még támogatni az AMD API-ját.

    Abszolút ambivalens érzelmeim vannak a 290X iránt. :D HA tényleg 155K-ért is megkapni és gyorsan/könnyen el tudom rugdosni a Phantom LGH-t akkor azt hiszem első leszek aki vált innen. Mondjuk ezen nagyban segítene még az is ha tudnám a felső Maxwell mikör érkezik. Ha Q4 2014 akkor tuti, hogy váltok mert addig az AMD API-nak van ideje 'kirúgnia' magát de ha már Q1 akkor még alszok a dologra egyet. Engem nem érdekel se a zaj se az, hogy nem tudok 100MZHz-t húzni a GPU-n. Én azzal értek egyet, hogy ha egy adott generáció csúcs GPU-ja képtelen valamire OC nélkül akkor az a +100MHz nem fog segíteni. ;)

    There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

Új hozzászólás Aktív témák