Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz cyberkind #119038 üzenetére

    Nem tudom hogy a homoerotikus példa mennyire helyénvaló ide mert pl ilyesmit már marha régóta lehetett látni pl filmeken, műfajtól függetlenül h dráma-e pölö vagy vígjáték, szóval most az h elvétve betolják játékokba.., nem tudom megítélni.

    Nekem alapvetően csak is és kizárólag azzal van bajom, amilyen agresszivitással és gátlástalansággal belekényszerítik magukat most az ember valóságába.
    Miért nem lehet már végig nézni egy játék promót a zászló és a félszerzet páva nélkül, érted. Az egyik legjobb példa vagyok rá, az élő bizonyíték hogy mennyire kontraproduktív már ez az egész. Soha életemben nem érdekelt, nem foglalkoztatott ki mit csinál otthon a négy fal között vagy minek képzeli magát. Mindig azt vallottam h akinek szent meggyőződése hogy kétrotoros helikopter, az érezze jól magát helikopternek mindaddig, amíg ez mások kárára nem megy.., érted, ha ettől boldog, ez teszi boldoggá, egészségére, mit számít ez nekem vagy másnak, nem érdekel, közöm sincs hozzá..

    ..de, az analógiánál maradva, mindig kell egy vonal (nyugodtan nevezzük ezt a vonalat a józan ész és a kulturáltság konvergenciájának) amit meg kell húzni, vagyis illene.
    Oké hogy általános lett h pávának öltözve és kvázi pávaként járnak pl dolgozni de sok helyen már pávakét is kell kezelni őket, mert ha nem pl nőként szólsz egyikhez-másikhoz már kezdődik is a műsor amiből Te nem keveredsz ki épen.
    Innen már tényleg csak egy lépés hogy a helikopteres alannyal brummogva kelljen kommunikálni és olajcserére hívni nem pedig ebédelni ahhoz, hogy ne húzza rád ez a degenerált világ a vizes lepedőt.

    Egy szó mint száz, lement 40 qrva év az életemből úgy, hogy totál semleges volt számomra minden érintett és a téma, úgy voltam vele h mindenki találja meg a saját boldogságát ahogyan tudja.., de most.., eltelt pár év ebben a .., nem is tudom minek nevezzem azt ami zajlik.., te hallod, az megvan gondolom hogy minden vagyok csak semleges nem.. :((( :((
    Érzéseim támadtak, ERŐSEK.

    Nyomják a hikomatot az elfogadásról, a beilleszkedésről a toleranciáról, miközben két lábbal taposnak ezeken az elveken s értékeken, ács kalapáccsal nekifutásból ütik le magukat mindenkinek a torkán, erőszakkal, nem foglalkoznak semmivel, vannak ők meg az ő érzéseik amit tiszteletben kéne KELL tartani.

    Annyira gátlástalan és undorító ez az egész hozzáállás és magatartásforma mostanra, nagyon komolyan türtőztetnem kell magam pl ha társaságban felbukkan a téma, mert az agyam eldurran tőle. Iszonyatosan igazságtalan és rohadtul nem veszik észre magukat.

    Témát elengedtem sry, csak triggerelt a kép meg alatta a "modern audience" köpedelem.

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák