Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anubris

    őstag

    No megnéztem én is az új SW-t.
    Vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban.

    SPOILER
    Engem nagyon idegesített, hogy már megint van egy még halálosabb fegyver, amit aztán megint sikerült valami lökött módon felrobbantani. Ami amúgy megint a lázadók/ellenállók bázisát akarta elpusztítani. Azt a helyet amit Han-ék felrobbantottak senki nem őrizte. Se őr, se kamera, érzékelők, robotok..
    Most nem tervrajz volt amit kerestek hanem térkép, tök kreatív.
    Kylo Ren idegbetegségét nem tudom, hogy viccnek szánták-e. Aztán az hogy igaz sérült volt, de a csaj aki életében először fog ilyen kardot elintézi. Oké, hogy a lány erős, de a srácot már elvileg még Luke is tanította, meg a vére is megvan a dologhoz, ennyire béna nem lehetne.
    Nekem az sem tetszett, hogy ilyen fiatal srác alakította Hux tábornokot, egy ilyen fontos támaszpontot az ember azt hinné, hogy egy tapasztaltabb, idősebb emberre bízzák. A beszéd is amit előadott...
    Rey karaktere nekem nagyon tetszett, remélem nem fogják ezzel a Finn-el összehozni. Szerintem az Égjáró Lajos lesz az apja a csajnak.
    BB-8 aranyos volt, kedvem támadt venni egyet. :DDD
    Nem tudja valaki, hogy most amelyik rendszert elpusztították, ott az egyik bolygó Coruscant volt?
    SPOILER

Új hozzászólás Aktív témák