Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrCsiT

    addikt

    válasz szasanyi #5450 üzenetére

    37k-ért kb. kap egy 2400-as Sandy-t , ramnál egy ddr2->ddr3 csere 0 Ft (vagy még marad is pénze) , lapnál pl. egy Asrock P67Pro3 B3 van most 24k -ért 3 év garral apróban (mínusz a mostani lapja ára -5/10k) tehát a platformváltás kb. 15k-ban megáll, cserébe a 1155-ös lap alacsonyabb fogyasztása és magasabb szintű képességei, illetve bővíthetősége erősebb procival.
    Én nem a Q9550-et venném, de persze, mindenki maga tudja :)

    4 magos procival szerelt gépnél nehezebben fordul elő, hogy háttérfolyamat (pl. víruskereső) beleszól az fps-be, mert 1 magot le-le terhel, sokkal gördülékenyebb az egész rendszer.

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

  • bul07

    nagyúr

    válasz szasanyi #5450 üzenetére

    Processzor dologra már reagált (#5451) MrCsiT , én AMD-s létemre tisztába vagyok vele hogy ép eszű ember már nem költ LGA-775 gép fejlesztésére (persze ha bagóért menne akkor miért ne)
    Viszont ez a rész
    Jelenleg több játék van, ami nem támogatja a 4 magos CPU-kat
    ezt tényleg komolyan gondolod, már cod4 is használta mind a 4 magot pedig az már nem mai játék , 6 v 8 magból lehet nincs számottevő előny, még tavaly tavasszal megjelent BC2-nek meg már erősen ajánlott volt a 4mag a most megjelenő BF3 meg egyenesen rosszul fut két magos gépeken(ezt úgy értem hogy ugyanaz a gép 4magal megtáltosodik BF3 alatt)

    (#5448) SaiyanJin
    Én a helyedbe eladnám a komplett gépet egybe vagy bontva és összeraknék egy új gépet, vagy ha nem sürgős akkor várj még két-három hónapot mert jön az AMD 7*** széria és az lehet mozgást hoz az árak tekintetébe (AMD 6*** szériára biztos)

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák