Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fr3eWar

    őstag

    válasz tobias88888 #10767 üzenetére

    Előtted is kérdezték. Személyes tapasztalatot még nem olvastam én sem róla.
    De ez a GW olcsó verziója ami REF nyákos, kb mint az MSI Aero, vagy az asus blower típusúja.
    Órajelben 99% ugyanazt fog menni mint bármely 1070, a hűtése szerintem simán elég rá.

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz tobias88888 #10767 üzenetére

    Én GW Phoenix tulajként azt mondom csodálatosan szép és jó a hűtése a kártyámnak, na de hogy megére-e 20.000 Ft többletet... Ezt mindenkinek magának kell eldöntenie. Igazából ennyiből egy vízhűtőt is rá tudsz pakolni csak akkor persze ugrik a gari. Ízlések és pofonok. Nem ajánlottnak semmiképp nem mondanám, szerintem biztosan van olyan jó, mint egy Ref attól pedig sokkal olcsóbb. Én ha most vennék szintén próbálnék utána olvasni ennek a jóáras GW-nak mert nagy valószínűséggel én is ezt választanám. ha nem annyira sürgős hogy már holnap megvedd akkor szerintem várj még amíg jönnek vélemények-új tulajok esetleg figyeld árgus szemekkel a topikot, a külföldi fórumokat (esetleg a newegg-et is hátha oda felkerül ott szoktak jóízű felhasználói vélemények születni) és a youtube csatornákat.

    (#10770) Fr3eWar: Ezek szerint a Phoenix (sima, nem GS-GLH) sem ref nyákos? Apropó nyákon-elektronikában azért gondolom van különbség a sima Phoenix, a GS és a GLH között ugye? Nekem az alap Phoenixen csak 1 db 8 pines csati van pl, a Te GLH-don mintha 8+6-ot láttam volna de javíts ki.

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák