Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geller72

    veterán

    Nemrég beújítottam egy MSI Armor 1070-et. Steam-os accom lévén van egy rakás játékom, így bármikor tudok játszani, bármelyik gépen ugye a régi játékokkal is. Néha előveszem pl. A HL2-t, ráadásul az újabb grafikai pumpnak köszönhetően egész pofásan is néz ki. A minap is "elővettem" és nyomtam vele pár "karikát". Tisztában voltam vele, hogy a 10760-nek ez nem okoz gondot. (1050Ti ezt a szintet nem tudta hozni amúgy..) de ami igazán meglepett az az, hogy végig totál passzívban tolta a kártya a gammát. :Y . Azért ez igen durva. :D. Ebben az árkategban (~1 év Garral, 65k környékén) nem tudok nála jobb kártyát. A Ti-k lényegesen drágábbak, 2xxx sorozatról nem is beszélve, 16xx alja is felette van. (Itt most nem konkrétan erre az MSI karira gondolok, hanem az egész 1070 családra). Nagyon kellemesen csalódtam benne. FHD-ra nekem szerintem elég lesz még idén biztosan. Aztán a 1070Ti, vagy egy 1080Ti, ha árban beljebb esik és még van garos a piacon, vagy a 1660Ti olcsóbb lesz, esetleg arra cserélek. 2060-ak árai nem hinném, hogy olyan hamar beesnének 70k alá mostanában. :D.

Új hozzászólás Aktív témák