Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Livius

    őstag

    válasz Pipó #23786 üzenetére

    Tegnap minden elemi darabjaira szét lett szedve és utána újra össze lett rakva. Ezek után tegnap este már tökéletes lett és működött. A BF3-al tudtam is játszani probléma nélkül, és nem jött semmi kékhalál vagy újraindulás és utána az említett be ki kapcsolás. Ma reggel viszont fél órán belül újra probléma adódott, de most a kékhalál több infót tartalmazott.

    Collecting data for crash dump...
    Initializing disk for crash dump...
    Beginning dump of physical memory.
    Dumping physical memory to disk: 100(0-ról 100-ig tölti)
    Physical memory dump complete.

    Ezek után egy kölcsön kért SAPPHIRE Radeon HD 4830-at is beraktam most, ami azért teljesítménybe biztos nem eszik többet a GTX 280-nál, szóval a táp gondnak nem kéne jelentkezni. A gond az hogy bekapcs után folytatódik a be ki kapcsolás, szóval a GTX 280-ra úgy gondolom tökéletes működik nem azzal lesz a gond biztosan. Most a fő ok amire gyanakszom az egy 7 éves maxtor 80Gb-os HDD, mert amikor jött a kékhaláls kattant parkolóba is, és már igazából néhány éve gondolkodtam is mikor adja meg már magát, mert nem mai darab, a lapozófájl meg hát a windows-nak ezen van, szóval használja random időközönként. Még elvileg úgy tudom lehetne RAM gond is 4*1GB Corsair XMS3 DHX van nekem, persze mikor beraktam ezeket ezekkel is el kellett szórakozni régen, mert feszt kellett emelni nekik hogy menjenek normálisan 1333Mhz-en, de most míg tegnap jó volt vissza vettem őket 1066Mhz-re, hogy ne kelljen feszt emelni nekik, és ezek nem szar fajta ramok még garisak is, szóval nem hiszem hogy ők lesznek a gond.

    Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

Új hozzászólás Aktív témák