Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rocky100

    csendes tag

    Szerintem meglehetősen rövid távú befektetés egy 650-es.A számozás ne tévesszen meg senkit, illetve nem elhanyagolható hogy csak 128bit-es ramok figyelnek rajta

    Kicsit erős ez a "középkategória" kifejezés.Én inkább belépő szintnek mondanám(még a 650 TI-t is)
    A középkategória valahol a 660-nál kezdődik, abból is a TI szériánál.Főleg ha már az elkövetkezendő évre gondolunk(Tomb Raider, Crysis 3 stb..de lesznek itt még meglepik)

    Úgy gondolom aki egy 2évig el szeretne lenni legalább, és gamernek vallja magát az nagyon gyorsan elfelejti a 650es szériát.Elég vérszegény belépőkari az Nvidia-tól
    Elröcögnek még rajta akár full hd-ban is a gamek(erős kompromisszumokkal), cserébe viszont abba kell belegondolni hogy milyen konfig kell alá ami ki is pörgeti rendesen.Na már most ha van egy ilyen konfigod, és szeretsz full HDba gamelni ne egy 650est pakoljál már bele a jó ég áldjon meg :((( Hacsak nem akarod jövő karira nyugdíjazni mert addigra kábé az a szint lesz mint most a 9600GT(vagy rosszabb)

    Bocs, nem állt szándékomban elvenni senkinek a kedvét a vásárlástól természetesen :) Kiváló kártya ha csak úgy néha eljátszogatsz, nem fontos a full detail, stb, de hosszabb távon felejtő utca

    Gamerek legalább egy kategóriával feljebb nézelődjenek.A középkategória az amd-éknél a 7850-nél kezdődik, nvidiáéknál meg a 660-nál(inkább TI)

    Csak egy kis előrelátás, gondoltam hátha segít.Socket 775-be meg amúgy sem éri már meg fejleszteni.Tessék inkább gyűjteni, félretenni, annak meglesz az eredménye.
    Na ez meg egyéni vélemény, de annyira nem jön be nvidia-éknak ez a butuska kis belépőszintű megoldása hogy én a ti-ért kérnék max 30at(nemsokára annyi is lesz :DDD )

    Mellesleg kíváncsi lennék erre a 650esre 256bites ramokkal(az ókori 9600GT-n is már 256os ramok figyeltek).De hát ez csak spekuláció mert erről még az értelmes ramokat is lespórolták ugye.De legalább a 660 már közelít a korrekt felé, igaz az is csak közelít

Új hozzászólás Aktív témák