Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • metaljesus

    csendes tag

    Sziasztok,

    Néhány hónapja találtam rá erre a fórumra, és többen említették már a DoctorHouse szervízet, akikkel végül én is nagyon meg voltam elégedve.

    Még néhány évvel ezelőtt a feleségem kapott egy új laptopot a Lenovo Edge szériából. Hogy a gyenge konstrukciónak, vagy valami másnak köszönhetően történt, nem tudom, de 2014-ben eltört a monitort az alaphoz kapcsoló zsanér. Ez abban nyilvánult meg, hogy a monitor felnyitása és lezárása esetén az alsó keret gyakorlatilag szétnyílt.

    Mivel már nem volt garis a gép, írtam egy rakás szervíznek (legalább 8-nak), hogy mi a probléma (képekkel), és kértem árajánlatot a javításra. Volt, aki jelezte, hogy csak bevizsgálás után tud ajánlatot adni, ami persze, ha végül nem náluk javíttatom a gépet, akkor 4000 forint. Emellett egészen elképesztő levelek jöttek, alsó hangon 40 eFt lett volna a javítás (alsó keret csere + felső keret csere + munkadíj + anyámkínja), de volt ahol az 55-t is elérte. Úgy döntöttünk, hogy ennyiért nem éri meg, azóta használtuk inkább mindketten az én laptopom.

    Majd amikor itt láttam a DoctorHouse szervízet, gondoltam teszek egy próbát, és nagyon megérte.
    A korábbi ajánlatok töredékéért megjavították a gépet mindössze pár nap alatt (pontos összeget direkt nem mondok). Hogy pontosan mit csináltak vele, azt nem tudom, de tőlem akár epoxigyantás sufnituning is lehet, teljesen jól működik és fél év garit is adtak rá.

    Szóval csak ajánlani tudom.

    Így nézett ki egyébként a gép javítás előtt:
    [link]

    ''A potenciális vásárlóközönség (tkp. a NÉP) a reklámok összetétele alapján büdös, korpás hajú, folyamatosan menstruáló, magát lezabáló, szuvas fogú, dagadt, beteges emberek csoportja, akik szenvednek a vízköves mosógéptől.''

Új hozzászólás Aktív témák