Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • dat

    senior tag

    válasz Mike T. #6 üzenetére

    Azért annyit még hozzátennék hogy az általad belinkelt oldalon ez a szöveg is szerepel:

    '' 2004. szeptember 29-től érvényes árlistánkból:''

    Ami azért nem mindegy...

  • d900t

    senior tag

    válasz Mike T. #6 üzenetére

    Szerintem az a baj, hogy te nem értesz hozzá.
    Már az is láma dolog volt, hogy asztali procis noteszt vettél. Nem árott volna valakit megkérdezni ezügyben
    Az 1.5-ös Celeron-M proci egyébként drágább, mint a 2.8-as desktop, valamint kevesebb, mint fele annyit fogyaszt. A notesz a kisebb hőterhelésnek köszönhetően vékonyabb és könnyebb.
    A desktop proci egyértelmű negatívom, fehér ember nem vesz vele noteszt.
    Ennél jobb paraméterekkel kapsz vadiúj Toshiba noteszt bruttó 190 a média marktban - meg mindenütt -, ami kb. nettó 150 ezer forint.

    Jól kibabráltál magaddal, ez a tény. És légyszives ne kezd el fikázni azokat, akik a feltett kérdésedre a legjobb tudások szerint válaszolnak. Ha nem birod elviselni a valóságot, akkor ne kérdezz. Ilyen egyszerű. Szerintem....

  • raszputyin

    senior tag

    válasz Mike T. #6 üzenetére

    Ööh, hát lehet, hogy van olyan hely, ahol ezért 270e-t kérnek el, de sztem olyan nincs, ahol adnak is érte ennyit ;-) bocs, nem szidni akarom, csak hát ez a gép minimálprogram wincsiben, processzorban, ram-ban (ez utóbbi különösen kínos... bár könnyen pótolható, de akkor máris drágább a vevődnek a gép), meg szegény ha jól nézem wireless-t se tud alapból... Ha nem Toshiba lenne, bruttó 170-180 körül biztos meg lehetne kapni újonnan, de még a márka értékét meg az extra szoftvert beleszámolva se lesz annyi sztem. Nézd meg a notebook.hu-n -- az AMD-seket is, egy Athlon XP 2800+ tud kb. annyit, mint egy Celeron D 2800 Mhz, és melegedés mértékében is rokonok.
    Ha a billentyűzet netán angol (azért jutott eszembe, mert külföldi linket adtál meg), az tovább csökkentheti a gép értékét. Korrekt kis gép, de én pl. biztos nem venném meg, mert minden bizonnyal melegszik mint a ménkű (kivéve ha NDK-s hajszárítóhoz hasonló berendezés hűti, mert olyat is láttam :D), és jó vastag is, de főleg a 256 ram :(
    szerk.: hoppá, úgy tűnik lemaradtam egy kis bunyóról :) kár érte! ;-)

    Ötlet: ha van vki, akinek nagy hálával tartozol, add neki ajándékba, mert ez tökjól használható kis gép, csak a piaci értékével lehetnek bajok, főleg ha magánemberként, tisztességesen akarod eladni :) BTW Ha windows xp-t akarsz futtatni rajta, akkor +256 rammal jól jársz szerintem.


    [Szerkesztve]

Aktív témák