Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arcitec

    addikt

    válasz PapauZ #639 üzenetére

    Köszönöm a választ...

    A karbantartásról meg annyit, hogy addig másik szervert kell biztosítani olyan nincs, hogy nem lehet használni pl egy fontos üzleti, vagy munkaügyi, esetleg családi témában akadok el mert rábíztam magam és mert pont nemt tudom azt a kuxva jelszót. A Microsoft is hirdeti a saját felhőjét üzleti vállalkozásoknak is , na ott ha nem tud számlázni vagy akármi folyamatot ami fontos lenne neki és nem megy a felhő , el nem tudom képzelni.(Nem azért mert a "picipuha"). Ez olyan ha a gépem megy , akkor a felhőnek is mennie kell és kész .. egyébként nem megbízható. Komoly helyeken nagy rendszerekben duplán van minden, de nem csak vinyón , hanem földrajzilag másik telephelyen van egy teljesen párhuzamos rendszer, ha az egyik kiesik, ott a másik.Mi az hogy USA-ba este van nálunk, meg nappal akkor sorry , ugyan már ez elfogadhatatlan.(mondom ezt a Symantecnek).

    Speciel én javasolnám Papauz , hogy tartsák meg az offline lehetőséget meddig tart az, ...(Ha már nem dupla a server park). ( Ja hogy abból ide az túl drága lenne? Akkor pláne kell az offline, nem még végleg kivenni)

    egykori :: Egyébként a 2013 már teljesen jól működik, csak az Identity még a freemail-t nem tölti ki rendesen, jeleztem nem tudom egyáltalán lesz-e belőle valami....

    Köszönve

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák