Hirdetés

Aktív témák

  • rii

    nagyúr

    szegény nokiják most jól le lettek szidva, amik szerintem valamilyen szinten egyedi estek, ugyanis a nokija nagyon el tudott húzni még a 3110 -nél, ugyanis ő már ekkor nagyon minőségi telóta dott ki a többihez képest (SZERINTEM) nagy kiljző, ergonomikus gombok, jó speaker... nemtom láttátok e már a nokiának gyöngyökkel kirakott telefonnyát, azt csak amcsi milli nygeyedi ben lehet majd kapni ... most mekkeresem, ha megtalálmom berakom ide, vagy linket, vagy képet ... (csak elötte elolvasom a ''kép berakása nem link-el) c. topicot :DDD szóval a nokija nagyon elhúzott mint a vadlibákok, és ő szerintem azon van, hogy minél profibb telefont aggyon ki, és ezt meg is teheti. Nekem volt 3210-em. soha semmi gond vele , utána kölcsönattam szegedre havernak, semmi gond vele , utána meg még meg is vették használtam mer annyira semmi gond nem volt vele most 6210-em van 2001 oktobere óta semmi gond vele szal ne sziggyátok annyira a nokiját.... mer ezt ugyanúgy (ha nem jobban ...) el lehet mondani az ÖSSZES TÖBBIRÖL ... Ne nyissunk LG topicot??? :DDD

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Aktív témák