Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ::Geri::

    tag

    Na , akartam már nyitni egy 3230 topicot, de volt már egy hasonló így nem akartam, de itt mégis csak jobb :)

    Már lassan egy éve egy 3100-m van, és kb fél éve ígérgeti a nokia a 3230-at, amire váltani akarok, most megjött végre ide is.

    Eddig egyetlen egy helyen láttam Saturn Mammut : 110,000Ft kártyafüggetlenül.
    Ez mivel a legelső ár , 1 hónapon belül 80-100 közé fog mérséklődni, amit tovább csökkenthet az ha a szolgáltatók is beveszik a kínálatba. Én a t-mobilenál várom előfizetéses platinakészülékként, de elnézve hogy az utóbbi fél évben szinte semmit sem frissítettek készülékekből.. talán jövőre vagy sohasem lesz náluk.
    Ami érdekes, még egyetlen gsm-józsi-üzérnél sem láttam, és apróneten is csak egy embernél láttam 85e-t.

    Benyomások : A saturnban nézegettem, de nem kapcsolták be: Nagyobb mint amire számítottam, de pont jó méret, a 6630-nál kisebb, a képernyő viszont ugyanakkora, tehát jó nagy. A joy mozgatásra kellemes, jól kezelhetőnek tűnik, a gombok is kellemesek. Nem recseg ropog a telefon, a hátlap hibát - egy oldalon írták hogy ha erősen nyomod a hátlapot kikapcsol.. - nem tudtam tesztelni de szerintem hülyeség.

    A belseje : Nagyon vártam már egy tűrhető/jó designos kezelhető symbian s60-as telefont, nekem ez testesíti meg. S60-ra rengeteg jó alkalmazás/játék van. Bluetooth, rádió , mp3.. sok jó tulajdonság.

    Negatívum : elviekben csak 22khz-es mono az mp3 lejátszója, de lehet ilyen van a 6230-ban is ? ezt nem tudom. Képernyő nyugodtan lehetett volna 252e szín a 65e helyett. Processzor a 6630 2xxmhz-esével ellentétben csak 123mhz, ami elég sztem minden s60 alkalmazáshoz, de azért nem árt ha 2xx mhz körül van, pl ngage emulator is jobban szereti.

    Ezekkel együtt sztem nagyon jól sikerült kis telefon, jelenleg csak a 6681-et látom vetélytársnak a 252e szín és talán 2xxmhz-s proci miatt.

    Life is Short, Upgrade Hard

Új hozzászólás Aktív témák