Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz Sipi #8047 üzenetére

    az érzés gyakran kölcsönös, van, amit én szoktam hasonlóan erősnek érezni a Te hsz.-eidben. de ezzel nincsen semmi probléma, el szoktam könyvelni, hogy a másiknak más a stílusa, mást ért dolgokon stb.

    a bajom az szokott lenni, amikor rosszindulatot, bántási szándékot tételeznek fel rólam, amikor ez nincsen mögötte és még az irónia-detektor kilengése sem indokolja a feltevést. :) hogyan mondjam? gyakran vagyok nyers, gyakran viszem már-már az abszurdumig az iróniát, akár magammal, akár másokkal szemben, de akkor lennék őszintétlen, ha nem ilyen lennék.

    nem vagyok egyébként Orsira kiakadva (korábban meghúztam egy vonalat, aminél közelebb nem engedném semmiképpen, tehát nem sérthet meg), csak úgy érzem, hogy nagyon belefáradtam már a kommunikációs csapdába. és azt hiszem, nem csak velem áll fent ez a bizonyos csapda...

    Ui.: "Egy időben az óvszerem is ebből készült, hogy edzettebb és különlegesebb legyen." - ez az eperízű Sipi-féle változata? :DDD

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Aktív témák