Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Rica #48971 üzenetére

    már én is erre tippelek :( ...és ha így lesz, nagyon undorító lesz az egész... és szerintem azért nem vallotta be, mert alig 1éve a nővére is eljátszotta ezt a 6-7éves kapcsolatával :( bejött egy harmadik a képbe, hazaköltözött pár napra mert "nem érezte jól magát" és azonnal félre is lépett... volt pasiját meg hülyítette, tettek elé állította, az teljesített is, mégis megjárta...

    most ébredtem fel, kb éjfél után bírtam "elaludni" de 10percenként felébredtem... természetesen benne volt végig az álmomban :( ez katasztrófa... ma délután jönnek a cuccaiért... ha 1hónap múlva azt fogom látni, hogy fb-n "kapcsolatban van", tudni fogom, hogy ez már rég elkezdődött

    ui: egyébként én is voltam már ilyen helyzetben anno, hogy új kapcsolat miatt dobtam a régit :( ...meg is szívtam rendesen... (frankón beetetett az új nő ész összejövetel után már kijött az igazi énje... pár hét után próbáltam is dobni és visszaszerezni a régit, de őt a büszkesége nem engedte vissza hozzám...) ...most azért bíztam benne, hogy nem ez a helyzet, mert barátnőmnek volt hosszabb-rövidebb kapcsolata bőséggel és úgy tűnt kiélte már magát :( ...aztán kiderül, hogy mégsem? és akkor érthető lenne minden: az, hogy miért bújt ennyire, mert érzem, hogy szeret... csak könnyen lehet, hogy az új mégjobban csábítja, de az meg csak akkor derül ki, hogy milyen, ha kipróbálja :W

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Aktív témák